GA-A320M-HD2 anakarta hangi BIOS sürümü yüklenmeli?

Ahmet Lale

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım eder misiniz? Şu an BIOS sürümü F23D. En son BIOS sürümü ise F50D. Güncellemek istiyorum ama alttaki BIOS sürümlerinde bir uyarı var. Fotoğraf olarak yükledim. Önceki BIOS sürümlerini yüklemeden, F23D olan sürümü F50D güncellersem bir sıkıntı olur mu?

Ryzen 3 2200G işlemci ile kullanmaktayım. Toshiba 8 GB flash disk ile güncelleyeceğim.

Dosya Ekleri

• bıos.png
    bıos.png
    69,9 KB · Görüntüleme: 21
Herhangi bir flash diskle yapabilir miyim bunu? elimde toshiba 8gb flash disk var?

recep baltaşın videosunda kingston programıyla biçimlendirin dedi. ama program işe yaramadığı için direk bilgisayar üzerinden biçimlendirdim. öyle olur mu?

Herhangi bir flash diskle yapabilir miyim bunu? elimde toshiba 8gb flash disk var?

recep baltaşın videosunda kingston programıyla biçimlendirin dedi. ama program işe yaramadığı için direk bilgisayar üzerinden biçimlendirdim. öyle olur mu?
Fark etmez diski biçimlendirmeniz yeterli olur. Diski biçimlendirdikten sonra F31 dosyasını atıp bios ekranına gelin oradan flash ile bios güncelleyin. Aynı işlemi F50D için de yaparsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı