GA-G61M-DS2 Ve GT 730 Uyumu

leny151180

Kilopat
Daha fazla  
GA-G61M-DS2 ekran kartım var. PCI Express 3.0 modelinden. Link vermek yasaktır diye alacağım ekrana kartı modelini yazıyorum direkt: MSI NVIDIA GeForce GT 730 2GD3V2 2GB 128 bit DDR3 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (N730 2GD3V2)

Bu ekran kartını alsam uyumsuzluk yaratır mı? Bir de son olarak bu ekran kartı uyumlu ise power yani güç kısımına bir takviye yapmam gerekiyor mu? Kaç W olmalı en az?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin şey ekran kartı değil Anakarttır. İşlemci modelin nedir? GT 730 çöp bir kart kesinlikle alınmaması gereken bir modeldir. Ekran kartı için bütçen ne kadar? Anakart uyumluluk konusunda sıkıntı olmaz. PSU da +12V kanalından ne kadar güç veriyor?

PSU'nuz nedir? Ayrıca o kart yerine GT 1030 öneririm. Sisteminiz nedir?

Dediğin şey ekran kartı değil Anakarttır. İşlemci modelin nedir? GT 730 çöp bir kart kesinlikle alınmaması gereken bir modeldir. Ekran kartı için bütçen ne kadar? Anakart uyumluluk konusunda sıkıntı olmaz. PSU da +12V kanalından ne kadar güç veriyor?

evet zaten belirttiğim anakart. bu anakarta uyumlu ekran kartı arıyorum.

PSU'nuz nedir? Ayrıca o kart yerine GT 1030 öneririm. Sisteminiz nedir?

PSU: 350

MSI R7 250 NASIL?

Ramim : 8 gb
İşlemci: i5
Şuan amd readon diye dandik bir kart takılı bu kartla bile istediğim oyunları oynuyorum. öyle gta 5 gibi oynama gibi bir hayalimde yok. ben world of warcraft ve lol oyuncuyum. şuan bu dandik kartla bile oynayabilirom ama wow da sadece bazı efektleri net göremiyorum o kadar.

R7 250 modeli GT 730 modelinden kat kat daha iyi bir model. Diğer yazdığım şeyleri neden belirtmedin?

Ek olarak belirttim hocam. Tekrar burayada yazayım.

Güç: 350 W
Ramim : 8 gb
İşlemci: i5

Şuan amd readon diye dandik bir kart takılı bu kartla bile istediğim oyunları oynuyorum. öyle gta 5 gibi oynama gibi bir hayalimde yok. ben world of warcraft ve lol oyuncuyum. şuan bu dandik kartla bile oynayabilirom ama wow da sadece bazı efektleri net göremiyorum o kadar.

Bütçe: 300 TL max. Yani verebileceğim daha fazla miktar var verebilriim ama sadece world of warcraft ve lol oynamak için ziyan olmaz mı o kadar para? :)

Hangi i5 onlarca model var. Güç kaynağın +12V kanalından ne kadar güç veriyor?

İşlemciye şuan tam olarak bakamıyorum çünkü pc içeride ve kardeşim uyuyor. Ancak power fotoğrafını çekmiştim.

Dosya Ekleri

• 2017-11-22 01-01-13.jpg
    2017-11-22 01-01-13.jpg
    555,2 KB · Görüntüleme: 244
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı