GA-H55M-S2 anakarta 8 GB RAM takılabilir mi?

Ahmet Uçar

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 4 GB RAM'im var, ben bunu çıkartıp yerine 8 GB RAM takmayı düşünüyorum.

Sistem:
  • GA-H55M-S2
  • AMD Radeon R7 240
  • Intel Core i5 661 (3.33GHz)
  • 4 GB DDR3 2400MHz
8 GB RAM bu sistemle uyumlu olur mu? Olursa hangi RAM'i almalıyım? İyisinden bir RAM önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
16 chip'li olanlari almaniz gerekiyor. Ornek olarak;
boyle belirtilenler olmali. Marka onerisi degildir. Alacaginiz RAM'in nasil olacagina dair ornek sadece. Satici ile onceden konusmalisiniz. Uyumsuzluk durumunda iade sorunu cikarmaacak olanlari tercih edin. Sehrinizdeki bir satici montajini ve testini yaparim derse onceligi ona verin.
boyle belirtilenler olmali. Marka onerisi degildir. Alacaginiz RAM'in nasil olacagina dair ornek sadece. Satici ile onceden konusmalisiniz. Uyumsuzluk durumunda iade sorunu cikarmaacak olanlari tercih edin. Sehrinizdeki bir satici montajini ve testini yaparim derse onceligi ona verin.

Çözüm
HyperX FURY Blue 8GB 1600MHz DDR3 Bellek RAM HX316C10FK2/8 - Nanokatalog Bu RAMI almayı düşünüyorum benim anakarta uyumlumu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı