GA-P35-S3G (rev. 1.0) işlemci önerisi

Kayihan

Hectopat
Arkadaşlar, kullanmakta olduğum Q6600 İşlemcimi yükseltmek istiyorum. Anakartıma ve güç kaynağıma uygun CS:GO ve Valorant gibi oyunları 70 80 FPS civarı oynatacak işlemci tavsiyelerinizi bekliyorum.
Ekran kartı: MSI R7 240
Güç kaynağı: Everest EPS-1600a 350W
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız Core 2 Quad destekli şahsen ben şu anda Q9450 adında bir işlemci kullanıyorum ve gayet memnunum Gigabyte'ın sitesinden anakartınızın hangi işlemciler ile uyumlu olduğuna bakıp bütçenize uygun güzel bir işlemci tercih edebilirisiniz

Anakartınız Core 2 Quad destekli şahsen ben şu anda Q9450 adında bir işlemci kullanıyorum ve gayet memnunum Gigabyte'ın sitesinden anakartınızın hangi işlemciler ile uyumlu olduğuna bakıp bütçenize uygun güzel bir işlemci tercih edebilirisiniz
Aklımda xeon 5450 gibi modlanmış işlemciler var sizce quad serisinden daha iyi değilmi xeon.

Aklımda Xeon 5450 gibi modlanmış işlemciler var sizce Quad serisinden daha iyi değil mi Xeon.

Anakartınıza modlama yaparak 771 soket işlemcileri (Xeon 5450 dahil) kullanabilirsiniz tabii ki fakat bu konuda benim görüşüm anakartınızın BIOS desteği olan işlemcilerden kullanmanızın en doğrusu olacağı yönünde.

Geri
Yukarı