GA-P61-S3-B3 anakarta işlemci önerisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm. Anakart elinizde var mı peki? Dediğim gibi bu işlemci anakart var ise alabileceğiniz en F/P işlemci şu an. Anakart elinizde yoksa Xeon sistemlere yönelebilirsiniz, veya anakartı ucuza bulduysanız i5 2500K ile kombine edebilirsiniz.
Anakartı ucuza buldum dediğim gibi fazla bir bütcem de yok. Parçaları ucuza kombine etmeye çalışıyorum. Zaten tek CS:GO oynamam lazım. Kendi sistemimde arızalar var birkaç sene idare etmelik.

Anakartı ucuza buldum dediğim gibi fazla bir bütçem de yok parçaları ucuza kombine etmeye çalışıyorum, zaten tek CS:GO oynamam lazım kendi sistemimde arızalar var birkaç sene idare etmelik.

Gayet iyi. Ben de sizin almayı düşündüğünüz kombin ile hemen hemen aynı bir sistemi kullanıyordum. İçinde Xeon E3 1220 işlemci var. R7 240 grafik kartı ile CS:GO'da yüksek ayarlarda 60 FPS alıyordum. Sistemi daha kullanmayı düşünüyorum açıkçası, daha da gider o sistem senelerce, fakat şu an okul vs. gereğiyle o sistemi bir kenara koymak zorunda kaldım fakat gayet iyiydi yani, CS:GO için alıyorsanız yeter de artar.

Anakartı ucuza buldum dediğim gibi fazla bir bütcem de yok. Parçaları ucuza kombine etmeye çalışıyorum. Zaten tek CS:GO oynamam lazım. Kendi sistemimde arızalar var birkaç sene idare etmelik.
Bende Xeon C5460'lı sistem var. CS GO'da yağ gibi akıyor oyun. Ekran kartı HD6750 600 TL'ye mal oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı