Başarılı Kurulum Ga-Z77-DS3H /Mavericks

• Anakart: Gigabyte Ga-Z77-DS3H (UEFI Destekli)
    İşlemci: Core i3 3250
    Ekran Kartı: Gigabyte GT 640
    Ram: 8 gb 1600 MHZ DDR3
    HDD: 1TB

Kurulum rehberinde linki verilen Mavericks 10.9.1 Mac OS sürümünü Disk İmage Writer programı kullanarak 16 GB'lık USB belleğe yazdırdıktan sonra bios ayarlarını; verdiğim video linkindeki gibi yaptım. "
    Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
    "

Kurulum 23 dakikada bitt. Kurulum sonrası Multibest ile ( Realtek ALC 887 ) ve Ethernet kextslerini ( Realtek RTL 81XXX)olarak kurdum . Ekran kartımı otomatik olarak tanıdı.

Kurulumdan sonra 10.9.3 e yükselttim. Bir tek ses çalışmıyordu. Onu da bu sabah tekrar Multibeast ile kurduktan sonra çalışmaya başladı....
  • Tabiki Recep Baltaş ve Ali Güngör Bey'e çok teşekkür ediyorum. Onların yayınlamış olduğu rehberler sayesinde bir çok bilgiye ulaştım. Kurulumu onlar sayesinde başarılı bir şekilde tamamladım.
  • Herkese iyi günler...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı