Gaia vandal vs Delipop Vandal

Eforotti

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Delipop Vandal , rgx 11z pro vandal ya da Gaia Vandal almayı düşünüyorum sizce hangisini alınır? Yağmacı vandal artık çok sıktığı için soruyorum

Gaia vandal benim daha çok hoşuma gitti fakat oyun içinde dikkatini gaia vandal dağıtabilir. Ben oyumu gaia vandaldan yana kullanıyorum. :)

Delipop kullanıcısı olarak delipop'u öneririm. Fakat kaosun başlangıcı da çok hoşuma gidiyor onu da aklında bulundur.

Gaia vandal benim daha çok hoşuma gitti fakat oyun içinde dikkatini gaia vandal dağıtabilir. Ben oyumu gaia vandaldan yana kullanıyorum. :)
Olay dikkat dağıtmaysa gaia delipopa göre çok daha sade, delipoptaki ışıklar, parlamalar, ses yüksekliği ve hareketli animasyonlar oyundaki hiç bir skinde yok. Dikkatim dağılir diyotsan delipoptan zaten uzak durman lazım.

Delipop kullanıcısı olarak delipop'u öneririm. Fakat kaosun başlangıcı da çok hoşuma gidiyor onu da aklında bulundur.

Olay dikkat dağıtmaysa gaia delipopa göre çok daha sade, delipoptaki ışıklar, parlamalar, ses yüksekliği ve hareketli animasyonlar oyundaki hiç bir skinde yok. Dikkatim dağılir diyotsan delipoptan zaten uzak durman lazım.
Kaosun başlangıcına çok ısınamadım delipop vandalın da dikkatimi dağıtacağını düşünüyorum

Kaosun başlangıcına çok ısınamadım delipop vandalın da dikkatimi dağıtacağını düşünüyorum
Sade bir şey arıyorsan. Asil önerebilirim bana kalırsa gaia da oldukça sadece. Hiç efekt, animasyon bir şey yok. Reloadı aynı ateş ederken vandalda bir şey olmuyor( delipop, ejder, sihirpunk, iyon gibi animasyonu yok). Gaia alman daha mantıklı.

Vuruş hissiyatı olarak yağmacı biraz ağır gibi geliyor. Gaia ise hafif . Bu ikisini envanterinde bulunudurmanı tavsiye ederim . Gaia oynarken sanki phantom oynuyomuş gibi bi yumuşaklık hissi veriyor çok rahat kafa atabiliyorsun.

Bu iki skinde mükemmel ikisi de çok iyi ama bu sana kalmış bir şey hangisi daha hoş gelirse sana onu almalısın ben olsaydım gaia alırdım.
Merhaba Delipop Vandal , rgx 11z pro vandal ya da Gaia Vandal almayı düşünüyorum sizce hangisini alınır? Yağmacı vandal artık çok sıktığı için soruyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı