Gainer kullanmayı bırakınca tekrar zayıflanır mı?

crexlayne

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller, 20 gündür Hardline Progainer kullanıyorum ve bu süreçte 20 günde 7 kilo aldım. Fakat Gainer bitmek üzere. Gainer almayı bırakırsam tekrar kilo verir miyim? Formumu korumak için sürekli mi almam gerekiyor?

Herkese iyi sosyaller, 20 gündür Hardline Progainer kullanıyorum ve bu süreçte 20 günde 7 kilo aldım. Fakat Gainer bitmek üzere. Gainer almayı bırakırsam tekrar kilo verir miyim? Formumu korumak için sürekli m

Herkese iyi sosyaller, 20 gündür Hardline Progainer kullanıyorum ve bu süreçte 20 günde 7 kilo aldım. Fakat Gainer bitmek üzere. Gainer almayı bırakırsam tekrar kilo verir miyim? Formumu korumak için sürekli mi almam gerekiyor?
Dostum gün içinde alman gereken kaloriyi alırsan zayıflamazsın. Zaten gainerın amacı bunu kolay yoldan yapmak.

@AgentSix Yaklaşık 1 ay oldu. Gün içinde almam gereken kaloriyi alamadığım için 4 kilo verdim. Günlük kalori ihtiyacını korumak gerçekten önemli birşeymiş.
Kesinlikle dostum . Üzüldüm ama 🥲. Alman gereken kalorinin üstünde almaya çalış, alabilirsen ve sindiriminde sıkıntı yoksa kilo alırsın yeniden .

Yeni konular

Geri
Yukarı