Şınav çekerek zayıflanır mı?

Kerembzd19

Hectopat
İyi günler arkadaşlar ben her gun duzenli bir şekilde 100 150 şinav cekiyorum fakat bugün internette 100 şinavin 800 kalori olduğunu gordum ve başka bir kaynak bulamadim şinavla ilgili fakat benim sorunum şu ki ben kilo almaya çalişiyorum ve her gün şinavdan 800 kalori gidiyorsa benim için ciddi bir kalori açiği olur 100 şinav gercekten 800 kalorimi yakiyor mudur ve kilom açisindan sinav cekmem zararlı mı değerli cevaplariniz için teşekkür ederim.

Boy: 170.
Kilo: 55.

Hocam ben vermek istemiyorum fakat 100 şinav 800 kalori yaktigini yaziyor ve ben kilo almak istiyorum fakat her gun 800 1000 kalori veriyorsam şinavi birakmam lazim ben bu bilginin biraz doğru olduğundan şuphe ettim.
100 şınav 800 kalori normal bence sonuçta çok fazla enerji tüketiyorsunuz.

Spor yaparak kilo verilmez. Spor sağlıklı olmaya yarar. Kilo vermek isteyen az yesin, hatta yemesin.
Aşağıya da günde 100 150 tane şınav çektiğini zannedenler için şınavın nasıl çekildiğini gösteren görseller bıraktım.

i.jpg

İyi günler arkadaşlar ben her gun duzenli bir şekilde 100 150 şinav cekiyorum fakat bugün internette 100 şinavin 800 kalori olduğunu gordum ve başka bir kaynak bulamadim şinavla ilgili fakat benim sorunum şu ki ben kilo almaya çalişiyorum ve her gün şinavdan 800 kalori gidiyorsa benim için ciddi bir kalori açiği olur 100 şinav gercekten 800 kalorimi yakiyor mudur ve kilom açisindan sinav cekmem zararlı mı değerli cevaplariniz için teşekkür ederim.

Boy: 170.
Kilo: 55.

Not; amacım kilo vermek değil sadece kalori açiğini hesaplamak.

Bence çok zayıfsın, 170 iken 76 kiloydum şimdi 68'e düştüm. Eğer göbeksiz olmak istiyorsanız 64 falan gayet iyi. Şınav çekmek zayıflatmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı