Gainer önerisi

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Kilo almak için hangi marka gainer önerirsiniz arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hardline iyi ama içinde creatine var. En son kullandığımda 180TL idi. 20 günlük bu arada gainer o yüzden 2.sini alamayacaksan 20 günde iyice yemen gerek. Ama bence o paraya 1 ay ekstra gıda alsan daha temiz kilo alırsın.
Ekstra gıdadan kastın nedir hocam Neler alabilirim onun yerine ? Kilo almak benim için çok zor Ektomorf vucüda sahibim 188 boy 65 kiloyum ve çok zayıf görünüyorum.

Hocam eğer uygularım derseniz uzun uzun yazabilirim önce onayınızı almak isterim. Birde varsa bütçenizi belirtirseniz iyi olur.
Uygularım hocam önerinizi bekliyorum . Bütçe 400 TL Gainer parasına ne yapabilirsem.

Hocam 5KG gainer yani 25 günlük oluyor 950TL bu arada. 400TLye açıkcası pek bir şey yapılamaz aylık bir bütçe için çok az haftalık belki yeterli olurdu 400TL.
Haftalık 300 yapabilirim hocam . Önereceğiniz programı yazın ayak uydururum ben .

Haftalık 300 yapabilirim hocam . Önereceğiniz programı yazın ayak uydururum ben .
Hocam kabaca anlatacağım. Kahvaltıda 4 veya 5 tane 3ü sarısıyla birlikte 5 yumurta haşlaması
100gr yulaf suyla birlikte kaynar suyla iyi olur
20gr ceviz
öğlen 350gr pirinç
500gr yeşillik
250gr tavuk göğsü
pirince 10-15gr zeytinyağı atabilirsin
akşam yemeği
350gr yine pirinç veya makarna
500gr yeşillik
250gr tavuk
belki kuruyemişlerden durumunuz yettiğince tek tük atabilirsin
şekerden şekerli şeylerden un ve türevlerinden uzak durmalısın
3LT kadar su içersen iyi olur
Vitamin takviyesi iyi olur
Ispanak yersen sindirimin rahatlar ama sürekli tavsiye etmem.
Bunlar tahmini yaklaşıp amatör hayatımdan aldığım derslerden bir yardım gibi düşün profesyonel asla değilim. Zaten profesyonel şeklini parayla satıyorlar.

Hocam kabaca anlatacağım. Kahvaltıda 4 veya 5 tane 3ü sarısıyla birlikte 5 yumurta haşlaması
100gr yulaf suyla birlikte kaynar suyla iyi olur
20gr ceviz
öğlen 350gr pirinç
500gr yeşillik
250gr tavuk göğsü
pirince 10-15gr zeytinyağı atabilirsin
akşam yemeği
350gr yine pirinç veya makarna
500gr yeşillik
250gr tavuk
belki kuruyemişlerden durumunuz yettiğince tek tük atabilirsin
şekerden şekerli şeylerden un ve türevlerinden uzak durmalısın
3LT kadar su içersen iyi olur
Vitamin takviyesi iyi olur
Ispanak yersen sindirimin rahatlar ama sürekli tavsiye etmem.
Bunlar tahmini yaklaşıp amatör hayatımdan aldığım derslerden bir yardım gibi düşün profesyonel asla değilim. Zaten profesyonel şeklini parayla satıyorlar.
Deneyeceğim hocam teşekkürler.

Geri
Yukarı