Gainward 3060 Ti alınır mı?

Bütçe
11000 TL

SAGKOLIK

Decapat
Daha fazla  
7 3800X ASUS TUF B450 anakart 16 GB 3600MHz RAM Sharkoon 650W PSU Cooler Master Masterliquid ML240l sıvı soğutma 500 GB M.2 SSD GT 301 kasa iiyama g Master red eagle G247OHSU 165Hz 1080p monitörlü sistemde sıkıntı çıkarır mı? 11k bütçe ile NVIDIA markasından önerilerinizi bekliyorum. Sebebi CUDA çekirdeği.

Satıcı hakkında bilgim yok ama bu fiyat gerçekse kaçmaz. Bir bakın derim daha iyi bilen arkadaşlar da vardır illa ki.

Satıcı hakkında bilgim yok ama bu fiyat gerçekse kaçmaz. Bir bakın derim daha iyi bilen arkadaşlar da vardır illaki.

Ben ona baktım ikinci el ve sert cevaplar veriyor dolandırıcı havası var

Hangi marka olursa olsun N11'den alışveriş falan yapmayın. Burası "bakkal bilgisayar" dediğimiz merdiven altı firmaların yuvası. Bu kartlar mining için kullanılmış olabilir veya tamir görmüş ikinci el ürünler de olabilir. Ben olsam biraz daha paraya kıyıp biraz daha bilindik bir marka alırdım ve asla ama asla N11'i tercih etmezdim.

Ghost 3060 modelini kullanıyorum ve memnunum. Tek sıkıntısı diğer kartlardan 6-7 derece daha fazla ısınıyor.

Gaming OC'ye yakın bir performansı vardı ama.

Hangi marka olursa olsun N11'den alışveriş falan yapmayın. Burası "bakkal bilgisayar" dediğimiz merdiven altı firmaların yuvası. Bu kartlar mining için kullanılmış olabilir veya tamir görmüş ikinci el ürünler de olabilir. Ben olsam biraz daha paraya kıyıp biraz daha bilindik bir marka alırdım ve asla ama asla N11'i tercih etmezdim.
Hocam bir deneyiminiz mi oldu? Veya soruları N11 üzerinden sordunuz ve yalan bir cevapla mı karşılatınız?

Hocam bir deneyiminiz mi oldu? Veya soruları N11 üzerinden sordunuz ve yalan bir cevapla mı karşılatınız?
N11 konusunda mı? Evet hem kendim, hem de çevremdeki insanların kötü deneyimleri oldu. Çakma ürün yollayanı da var, ikinci el ürün yollayanı da. Bildiğin bakkal firmalar işte. Böyle kimin sattığı belli olmayan yerlerden almaktansa direkt kendisi satış yapan yerlerden alın. Örnek: İtopya, Sinerji, İncehesap gibi gibi.

N11 konusunda mı? Evet hem kendim, hem de çevremdeki insanların kötü deneyimleri oldu. Çakma ürün yollayanı da var, ikinci el ürün yollayanı da. Bildiğin bakkal firmalar işte. Böyle kimin sattığı belli olmayan yerlerden almaktansa direkt kendisi satış yapan yerlerden alın. Örnek: İtopya, Sinerji, İncehesap gibi gibi.

Dediğiniz yerlerdeki fiyatlar çok pahalı. Hepsiburada N11 Trendyol gibi sitelerden alabilirim ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı