Gainward RTX 3060 9.299 TL!

Evet fakat o mağaza açılışına çok özel bir indirimdi ve dolar biraz daha düşüktü şu an dolar biraz daha yüksek ve bence alınabilir bir fiyatta şu an.
Ben şunu anlamıyorum. Bir yerde bir kere indirim görenler sanki bu kart piyasanın üzerindeymiş pahalı diyorlar. Anlık olarak piyasanın altındaysa o ürün pahalı değildir. Pahalı diyen daha ucuzunu paylaşsın hepimiz faydalanalım.

Bu listenin hazırlanmasını sağlayan sıcaklık değerlerini de atar mısınız merak ettim? Yani Mesela 1. olan kart maksimum 60 derece; Tier C'de olan bi kart ise maksimum 70 derece olduysa tabi ki sıralamada farklı gruba konacak ama maksimum 70 derece oldu diye alınması çok kötü diye bi şey olmaz. Ondan dolayı merak ettim sıcaklıkları.
Hocam Reddit'te sağlam bi inceleme kanalının attığı resim diye hatırlıyorum. Kartların inceleme videolarına bakarsanız zaten listenin doğruluğunu teyit edersiniz.

Hocam Reddit'te sağlam bi inceleme kanalının attığı resim diye hatırlıyorum. Kartların inceleme videolarına bakarsanız zaten listenin doğruluğunu teyit edersiniz.
Sıralamanın doğruluğuna yanlış demedim zaten. Sadece Tier list yerine sıcaklık ortalamaları sıralaması atsanız daha iyi olurdu bence.

Bu kartın soğutması kötü değil arkadaşlar millet bir tarafından uydurmayı seviyor bir tablo atıyor tablonun ne olduğunu emin ol kendisi bilmiyor yukarıda arkadaşın paylaştığı tier tablosu kartın tüm özelliklerinin listelendiği soğutma performasından, güç limitine, OC kapasitesine vs. ve ona göre sıralanan bir liste.

Bu kadar kesin konuşmamın sebebi bu kart elime geçti Full yükte 69-74 arası tutuyor mevsim yazdı bu arada undervolt yaparsanız bu rakamı 59-65 aralığına kadar düşürebiliyorsunuz Dual fanlı modele göre olması gerektiği gibi, gidip bu kartı 3 fanlı modellerle kıyaslarsanız sonra soğutması çok kötü diye yazarsınız. Keza elime Aorus 3060'da geçti o da Full yükte 50-55 Derece'de tutuyor şimdi ne diye bu kartın soğutmasını gw ile karşılaştırayım.

Bu kartın bana kalırsa eksi yanları backplate plastik OC kapasitesi sınırlı ama 3060 GPU'nun hakkını veriyor. Palit ile aynı yerde üretiliyor

Geri
Yukarı