Galakuro 3060 alınır mı?

Bende ilk siparişi verdim , onay maili geldi bir sevindim bir sevindim , bir yeniledim hesabı askıya almışlar :)
-While your account is on hold, your pending orders are also on hold and may be cancelled.

İlk siparişi ödedim, diğerini daha çekmedi ama böyle diyor. Amazon'u hesap 24 saatlik ''tatil'' aldığından beri takip ediyorum aynı model tekrar stoğa girmedi. Hesap yarın açılacak. Kıl payı yırttım demek için çok mu erken acaba? İlk siparişte parayı çekti ondan eminim ancak 2. siparişte de sayfaya gelince bu ürünü şu tarihte aldınız yazısı çıkıyor.

@Serhat Öndeş

Dosya Ekleri

• 9898.PNG
    9898.PNG
    4,1 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
-While your account is on hold, your pending orders are also on hold and may be cancelled.

İlk siparişi ödedim, diğerini daha çekmedi ama böyle diyor. Amazon'u hesap 24 saatlik ''tatil'' aldığından beri takip ediyorum aynı model tekrar stoğa girmedi. Hesap yarın açılacak. Kıl payı yırttım demek için çok mu erken acaba? İlk siparişte parayı çekti ondan eminim ancak 2. siparişte de sayfaya gelince bu ürünü şu tarihte aldınız yazısı çıkıyor.

@Serhat Öndeş
Hocam belirtiğiniz ekran kartlarının stokları bitti. 2'ci sipariş stoka geldiği zaman sipariş girilir. Şuan ürünü satın almış gözükmüyorsunuz. Sadece stok öncesi sipariş oluşturmuş görünüyorsunuz. Sizden önce verilen ön siparişler var ise onlara teslim edilir. Sıra size geldiği zaman kart siparişi için mail bildirimi gelir.

Geri
Yukarı