Galatasaray 1 - 3 Bayern Münih

Atamayana atarlar. Ama bu kadar da olmaz. Galatasaray çok kaçırdı. 70 dakika sahayı dar ettik. Ama puanı iyi oynayana değil golü atana veriyorlar.
Zaten iyi oynayan takım bayern di dostum, fazla şut attınız ve topla oynamanız yüksek diye galatasayarın iyi oynadığını düşünüyorsun, yanılıyor olabilirsin ancak evet 65. dakikaya kadar iyi oynadınız.

Kerem o pozisyonu kaçırmasa belki işin akışı değişebilirdi, neyse en azından GSli arkadaşlarımı kudurttum bu da bana yeter 😀, aynen kanka icardi simge aşkın olayım anlarsın ya 😎🤪.

Bende okuldaki öğretmenimle tostuna girmiştim iddiaya, yarın ziyafet var.
Kerem o pozisyonu kaçırmasa belki işin akışı değişebilirdi, neyse en azından GSli arkadaşlarımı kudurttum bu da bana yeter 😀, aynen kanka icardi simge aşkın olayım anlarsın ya 😎🤪.

Bayern'e karşı fark atılabilecek bir maçtı. 20 şut atıp 1 gol atmak, onu da penaltı ile atmak komik bir sonuç.
Bayern’e karşı fark atmak ? Adamlar Galatasaray’ı yorduktan sonra yürüyerek 2 tane tıklattılar. Okan Buruğun aklına gol yiyence geliyor oyunu değişimi.

Zaten iyi oynayan takım bayern di dostum, fazla şut attınız ve topla oynamanız yüksek diye galatasayarın iyi oynadığını düşünüyorsun, yanılıyor olabilirsin ancak evet 65. dakikaya kadar iyi oynadınız.
Hocam BJK liyim bu arada Avrupa da Gs tutuyoruz.🙂 Ve evet 70 den sonra GS çöktü.

Bir gsli olarak şunu söylemeliyim ki maalesef doğru düzgün pozisyona giremedik adamlar çok hızlı oynuyorlar defansa cok yavaş dönüyoruz elimize gecen pozisyonları da değerlendiremedik zaten.

Geri
Yukarı