Galatasaray - Karagümrük maç değerlendirmesi

Sen Olinin oyuncuyu ittirip arka direkte gol atıldığı pozisyonu hatırlıyor musun?
İlk penaltı gri bir pozisyon. Vücut kendini öne atması var penaltılık bir pozisyon değil.
2.pozisyon omuz vuruluyor fakat penaltı veriliyor.

1 tane bile kart gösterilmediler oyuncular. Aynı müdahaleyi rakip yapınca sarı yiyor. Utanmadan pişkin bir şekilde hakkımızı yemeye çalıştılar, hakemler önümüzü kesmeye çalıştılar diyebiliyorsun ya. İnanılmaz. Twitterda filan değilsin izlememiş milleti etkileyecek düzeyde yazmana gerek yoktu.

O kadar inandırıcı yazmışsın ki bir an izlediğim maçta cidden Galatasaray'ın hakkı yenildi sandım.
Bunlar sizin görüşleriniz. Galatasaray’ın aldığı 2 penaltı da, çok net penaltıydı bana göre. Ve Zaniolo’nun pozisyonu da net penaltıydı bence ve verilmedi. İcardi’nin pozisyonunu tekrar izledim ve çok çabuk bırakmış kendini ben daha uzun süre çekiyor diye görmüştüm başta o yüzden penaltı değil. Kartlara gelirsek de, sanırım siz maçı izlememişsiniz. Her maç takıma sarı çakacak diye bir şey yok. Abdülkerim’in bir müdahalesi vardı sanırım sarı olabilirdi diye hatırlıyorum 2. Yarıda. Ama benim anladığım objektifçe konuşmak imkansız. Fenerbahçe’nin dünkü maçında bence hiç bir hata yoktu. Fakat Fenerin yaptığı açıklamalara baksan Fener doğranmış gibi gözüküyor.

Bunlar sizin görüşleriniz. Galatasaray’ın aldığı 2 penaltı da, çok net penaltıydı bana göre. Ve Zaniolo’nun pozisyonu da net penaltıydı bence ve verilmedi. İcardi’nin pozisyonunu tekrar izledim ve çok çabuk bırakmış kendini ben daha uzun süre çekiyor diye görmüştüm başta o yüzden penaltı değil. Kartlara gelirsek de, sanırım siz maçı izlememişsiniz. Her maç takıma sarı çakacak diye bir şey yok. Abdülkerim’in bir müdahalesi vardı sanırım sarı olabilirdi diye hatırlıyorum 2. Yarıda. Ama benim anladığım objektifçe konuşmak imkansız. Fenerbahçe’nin dünkü maçında bence hiç bir hata yoktu. Fakat Fenerin yaptığı açıklamalara baksan Fener doğranmış gibi gözüküyor.
Yanlış anlamayın ben Fenerbahçenin hakkını savunmuyorum. Aksine Fenerbahçe dün densizliğine berabere kaldı. Böyle rakibe zorlanma lüksün yoktu. Tek sıkıntı hakemin ilk yarı kart tercihi yoktu. 4 senedir başarı gelmeyince üstüne eşekliğine maçı verince bahane hakem oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı