Galatasaray-Kopenhag skor tahmini

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Maç sonucu sizce ne olur? Herkes kopenhag deplasmanının çok zor olduğundan bahsediyor, fizik güçleri yüksek, çok koşuyorlar vs. bayern'den bile puan aldılar burada biraz şaibeli ama neyse. Geçen sene de m. City'den puan aldılar bu sahada. Sizce zor bir maç olur mu? Kim kazanır? Ben şu an skor tahmini yapamıyorum pek bir fikrim yok, ama ya berabere ya da GS kazanır diyorum. Eğer savunmayı iyi yaparsak, Kontra'ya izin vermezsek maç yüksek ihtimalle bizde diye düşünüyorum.

Maç sonucu sizce ne olur? Herkes kopenhag deplasmanının çok zor olduğundan bahsediyor, fizik güçleri yüksek, çok koşuyorlar vs. bayern'den bile puan aldılar burada biraz şaibeli ama neyse. Geçen sene de m. City'den puan aldılar bu sahada. Sizce zor bir maç olur mu? Kim kazanır? Ben şu an skor tahmini yapamıyorum pek bir fikrim yok, ama ya berabere ya da GS kazanır diyorum. Eğer savunmayı iyi yaparsak, Kontra'ya izin vermezsek maç yüksek ihtimalle bizde diye düşünüyorum.

Zor bir maç olur tabii kopenhag çok kapalı oynayacak eğer maç başı gibi penaltı kazanırsak iyi olur. Bir gol daha attık mı iş biter ben kazanacağımızı düşünüyorum.

Oynayacağımız oyunu da çok merak ediyorum, umarım Manchester'a karşı oynadığımız oyunu oynamayız, abuk subuk goller de yemeyiz. Baskın taraf biz oluruz herhalde.

Ölüm kalım maçı artık kesinlikle kazanmamız lazım. Gruptan sağ salim çıkıp şu yatmaya gelenleri devre arasında gönderip temizinden potansiyelli genç ve gerçekten yatmaya gelmeyecek yıldızlar çekmemiz lazım. Avrupa'ya gidersek bile mutlaka kupayı almaya oynamalıyız.

Galatasaray garip takim Super Lig'de kotu oynayip Sampiyonlar Liginde iyi oynuyor ama bunun sebebi kadronun sabit bir 11'e sahip olmamasi olabilir tum oyuncularimizi kullaniyoruz. Bugun Super Lig suresiz ertelendigi icin Sivas macina da ara vermis olucak Galatasaray, umalim ki kazansin maci.

Ölüm kalım maçı o yüzden kesin ölücez.

Geri
Yukarı