Galatasaray neden eski gücünde değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ENBÜYÜKGS

Yoctopat
Daha fazla  
Ah be sevgili hocalarım Galatasaray ne ara bu hale geldi ben anlamıyorum ya... :( şampiyonlar liginde hiçbir şey yapamadık bana katılmayanlar olur illaki, ama gerçekten böyle benim fikrim bu yönde, takımda çok gereksiz var yahu hocalarım şu rezilliğe bakar mısınız ya :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yemin ederim ben böyle rezillik görmedim takımdan gitmesi gerekenler Torreria, Ziyech, Tete, boşkaleoğlu, Ndombele bunlar gitse takım temizlenecek. Siz katılıyor musunuz bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Torreria yerine højberg alırsın bir de sağ Bek'e lorenz assignon alırsın(ya da Kaan ayhan işimizi görür.) Sağ kanatta zaniolo oynar solda barış alper santraforda alvaro morata alırsın kaleye de vanja-milinković-savić diye bir adam buldum serie A'da oynuyor 31 maçın 15'inde gol yememiş 16 maçta 28 gol yemiş) 27 yaşında 2.02 metre boyu var 10 yıl korusun kaleyi, bir de geliştirirsen adamı mükemmel olur. Bir de 4-3-3 diziliş Kick and rush taktik seneye füze gibi geliriz şampiyonlar Ligin'e bu arada Kick and rush taktiği uzun ve çapraz paslarla rakibi şaşırtıp gol atmak bir de paslaşıp adamları yorsan iş bitti.
🇹🇷New europe cup🇹🇷

Torreira gitsin diyen birisi kesinlikle Galatasaray'lı olamaz.

Hocam højberg'i izlersen bana hak verirsin.

Torreira gitsin diyen birisi kesinlikle Galatasaray'lı olamaz.

Ayrıyeten bir bayern maçında izlesen hiç koştuğu yok adamın gereksiz yere koşuyor kendini yoruyor sonra da geliyorsun diyorsun ki torreria gitsin diyen birisi GS'li olamazmış peh aynen öyle højberg daha hızlı maçlarını izle adam Danimarka'lı dinamik ve boş yere koşmuyor bunu da göz önünde bulundurun.

Torreria yerine højberg alırsın bir de sağ Bek'e lorenz assignon alırsın(ya da Kaan ayhan işimizi görür.) Sağ kanatta zaniolo oynar solda barış alper santraforda alvaro morata alırsın kaleye de vanja-milinković-savić diye bir adam buldum serie A'da oynuyor 31 maçın 15'inde gol yememiş 16 maçta 28 gol yemiş) 27 yaşında 2.02 metre boyu var 10 yıl korusun kaleyi, bir de geliştirirsen adamı mükemmel olur. Bir de 4-3-3 diziliş Kick and rush taktik seneye füze gibi geliriz şampiyonlar Ligin'e bu arada Kick and rush taktiği uzun ve çapraz paslarla rakibi şaşırtıp gol atmak bir de paslaşıp adamları yorsan iş bitti.
🇹🇷New europe cup🇹🇷

Hocam højberg'i izlersen bana hak verirsin.
Gel yarın Okan Buruk'un yerine başla.

Gel yarın okan Buruk'un yerine başla.

Hocam anlamıyorsun bir de dalga geçip kavga başlatacaksın eleştirmek yasak mı? Ben sakın konuşuyorum. Lütfen hocam sakinliğimizi koruyorum ben sadece okan Buruk'un teknik direktörlüğünü eleştiriyorum takımda hiç mi gereksiz yok hepsi mükemmel mi?

Hocam anlamıyorsun bir de dalga geçip kavga başlatacaksın eleştirmek yasak mı? Ben sakın konuşuyorum. Lütfen hocam sakinliğimizi koruyorum ben sadece okan Buruk'un teknik direktörlüğünü eleştiriyorum takımda hiç mi gereksiz yok hepsi mükemmel mi?

Ben sadece fikrimi söylüyorum boş yere kavga çıkartmayın.

Gel yarın Okan Buruk'un yerine başla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
şunu biz izlede dalga geç görelim

Çita gibi maşallah 100 km/h hız 😂😂

Bu arada Google kendi kendine düzeltme yapıyor yanlış yanlış ondan bazı yerlerde hata var bunlada dalga geçmezsin artık

Söylediğim kaleci 5 milyon euro hadi bana 5 milyon euro'ya böyle iyi bir kaleci varsa söyle bana Muslera artık fazla gol yemeye başladı Prag maçında fazla gol yedi artık emekli olması lazım 1 yıl sözleşme imzalamamız bile riskliydi Muslera kötü kaleci değil ama yaşlandı artık

O zaman Okan Buruk iyi teknik direktör diyen adam da Galatasaray'lı değildir.

Son düzenleme:
Kavga çıkardığım falan yok. Torreira gitsin diyen sözde Galatasaraylıya anlayacağı dilden konuşuyorum. Size Jem Karacanlar, Jose Rodriguezler müstehak.

Sen bugün ligde lidersen bunu Okan Buruk'a borçlusun. Bu takımın ne sağ beki var, ne Torreira'nın alternatifi var, ne de doğru dürüst bir on numarası var. Yamalı bohça gibi kadroyla çıkıp Old Trafford'da United'ı deviriyorsun, Bayern'i her iki maçta elinden kaçırıyorsun, ligde sadece 1 mağlubiyetle lider devam ediyorsun ki en yakın rakibinin maçları nasıl kazandığı ortada. Okan Buruk yerine başkası olsa bugün bırak liderliği yolumuza 6.-7. devam ediyor olurduk.

Söylediğim kaleci 5 milyon euro hadi bana 5 milyon euro'ya böyle iyi bir kaleci varsa söyle bana Muslera artık fazla gol yemeye başladı Prag maçında fazla gol yedi artık emekli olması lazım 1 yıl sözleşme imzalamamız bile riskliydi Muslera kötü kaleci değil ama yaşlandı artık
Transfermarkt değerine bakarak oyuncuya değer biçme. Vanja'nın en iyi haliyle, Muslera'nın en kötü hali arasında bir fark yok. Ki bugün Vanja'yı almak istesen kulübü kapıyı minimum 10'dan açar, bizde de sadece kaleciye 10 milyon verecek kadar maddi güç yok. Yapılacak olan şey basit. Altay'ı alacaksın 1 sezon Muslera'nın arkasında oturacak. Muslera bırakınca veya ülkesine dönünce as kaleci olacak.

O zaman Okan Buruk iyi teknik direktör diyen adam da Galatasaray'lı değildir.
Kimi istersin peki Okan Buruk yerine?

Sadece başarısızlık yaşayan Galatasaray değil diğer tüm Türk takımları. Bunun temel sebebi de Türk futbolunun ileri gitmesi yerine kötüye gitmesi. Hakemler üzerindeki aşırı baskı, en ufak hatada hakemi yerden yere vurup mağduru oynamalar, futbol ortamında futbol dışında her şeyin konuşulması, diğer kulüp yöneticilerinin tehdit edilmesi vs. Kısacası Türk futbolunda kaos yerini sevgiye bırakmadığı sürece Avrupa'da başarı sadece hayal.

Galatasaray bence Şampiyonlar Ligi'nde hezimete filan uğramadı. Son maça gruptan çıkma mücadelesi vererek oynadı. Orada büyük takım refleksi gösterip kazanmalı idi o ayrı ama olmadı yapacak bir şey yok.
Avrupa Ligi Play Off tam bir facia onu saymazsak ligde de gayet iyi durumdalar.
Okan Buruk yerine daha iyi bir hoca şu an getiremezler.
Bir yabancı hoca 31 maçta 27 galibiyet alsa yere göre sığdıralamazdı.
Torreira giderse Galatasaray orta sahası çöker.

Kavga çıkardığım falan yok. Torreira gitsin diyen sözde galatasaraylıya anlayacağı dilden konuşuyorum. Size jem karacanlar, jose rodriguezler müstahak.

Sen bugün ligde lidersen bunu okan Buruk'a borçlusun. Bu takımın ne sağ beki var, ne Torreira'nın alternatifi var, ne de doğru dürüst bir on numarası var. Yamalı bohça gibi kadroyla çıkıp old Trafford'da United'ı deviriyorsun, Bayern'i her iki maçta elinden kaçırıyorsun, ligde sadece 1 mağlubiyetle lider devam ediyorsun ki en yakın rakibinin maçları nasıl kazandığı ortada. Okan buruk yerine başkası olsa bugün bırak liderliği yolumuza 6.-7. devam ediyor olurduk.

Transfermarkt değerine bakarak oyuncuya değer biçme. Vanja'nın en iyi haliyle, Muslera'nın en kötü hali arasında bir fark yok. Ki bugün Vanja'yı almak istesen kulübü kapıyı minimum 10'dan açar, bizde de sadece kaleciye 10 milyon verecek kadar maddi güç yok. Yapılacak olan şey basit. Altay'ı alacaksın 1 sezon Muslera'nın arkasında oturacak. Muslera bırakınca veya ülkesine dönünce as kaleci olacak.

Kimi istersin peki okan buruk yerine?

Yani højberg Torreria'dan kötü diyorsun, hocam bakın ben zaten şikebahçe'nin nasıl maç kazandığını biliyorum Fatih terim şu an okan buruktan iyi sırf birkaç maçı kötü oldu kaybetti diye adama haksızlık ettik şu an Fatih terim olsaydı vlahovic, osimhen, lautaro martinez oluyordu sözde GS'liyim :) emin ol hocam hocam ben Galatasaray'ı annem babam gibi sevdim sen bana sözde GS'li diyemezsin UEFA kupasını kazanan okan buruk muydu? Torreria alternatifi yokmuş var çok da var bekle sana hepsini söyleyeyim + on numara: Højberg, dybala, kamada, rafa silva hadi bunlarada Torreria'dan kötü desene hocam højberg'i izlemeyen adam torreria mükemmel diyor adam, Danimarka'lı, ciğersiz, 30- yaş altı, dinamik çevik hızlı defansif tam aradğımız adam bu adam gelse musiala pozisyonu yaratamazdı ayrıca okan buruk alternatifi adamları söyleyelim. Sana: Nagelsmann, roberto de zerbi, jose mourinho, Fatih terim bu adamlara maaşını versek adamlar bizi Avrupa şampiyonu yapar 2000 yılı gibi bir kadro kurabiliriz nagelsmann mükemmel teknik direktör Beşiktaş bile fernando Santos'a 2.5 milyon euro yıllık maaş veriyorsa bizim en az 5-10 milyon euro vermemiz lazım. Bu arada bu benim düşüncem senin ki farklı olabilir.

Galatasaray bence Şampiyonlar Ligi'nde hezimete filan uğramadı. Son maça gruptan çıkma mücadelesi vererek oynadı. Orada büyük takım refleksi gösterip kazanmalı idi o ayrı ama olmadı yapacak bir şey yok.
Avrupa Ligi Play Off tam bir facia onu saymazsak ligde de gayet iyi durumdalar.
Okan Buruk yerine daha iyi bir hoca şu an getiremezler.
Bir yabancı hoca 31 maçta 27 galibiyet alsa yere göre sığdıralamazdı.
Torreira giderse Galatasaray orta sahası çöker.
Pierre Emile-Højberg,Daichi Kamada,Rafa Silva???

Kavga çıkardığım falan yok. Torreira gitsin diyen sözde galatasaraylıya anlayacağı dilden konuşuyorum. Size jem karacanlar, jose rodriguezler müstahak.

Sen bugün ligde lidersen bunu okan Buruk'a borçlusun. Bu takımın ne sağ beki var, ne Torreira'nın alternatifi var, ne de doğru dürüst bir on numarası var. Yamalı bohça gibi kadroyla çıkıp old Trafford'da United'ı deviriyorsun, Bayern'i her iki maçta elinden kaçırıyorsun, ligde sadece 1 mağlubiyetle lider devam ediyorsun ki en yakın rakibinin maçları nasıl kazandığı ortada. Okan buruk yerine başkası olsa bugün bırak liderliği yolumuza 6.-7. devam ediyor olurduk.

Kimi istersin peki okan buruk yerine?

Ayrıca sağ bekte Kaan bizi yeterince idare eder gerek yok sağ Bek'e.

Son düzenleme:
Ah be sevgili hocalarım Galatasaray ne ara bu hale geldi ben anlamıyorum ya... :( şampiyonlar liginde hiçbir şey yapamadık bana katılmayanlar olur illaki, ama gerçekten böyle benim fikrim bu yönde, takımda çok gereksiz var yahu hocalarım şu rezilliğe bakar mısınız ya :(

Yemin ederim ben böyle rezillik görmedim takımdan gitmesi gerekenler Torreria, Ziyech, Tete, boşkaleoğlu, Ndombele bunlar gitse takım temizlenecek. Siz katılıyor musunuz bana?

Zaha Icardi Muslera ve davinsonuda eklemek lazım liste eksik kalmış. Yerlerinede morutan cicaldau falan çözeriz. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı