Galatasaray şampiyonluğu hak etti mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Dnoir hocam hakem kararlarına bakabilir misiniz? Allah rızası için elinizi vicdanınıza koyun.
FB EZİK.jpeg

Baktım hocam ilginçmiş. @Salih METİN

@Dnoir hocam ben FB mi dedim, Allah rızası için lütfen GS'ın maçlarına bakın.
Ona da baktım. Tabi ki GS lehine saçma hakem hataları var ama göz göre göre mert hakan gibi hakemi göz göre göre tehdit etmedik en azından.

@Dnoir hocam Köhn'ün ve Kerem Aktürkoğlu'nun hakeme söyledikleri? Neyse, bu konu uzayacak ve birçok GS'lı daha konuya dahil olabilir.

Ona da baktım. Tabii ki GS lehine saçma hakem hataları var ama göz göre göre mert hakan gibi hakemi göz göre göre tehdit etmedik en azından.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fener'in böyle 50 adet Fake'i vardır. GS'de bu kadar yok en azından sizin de dediğiniz gibi.

@Dnoir hocam Köhn'ün ve Kerem Aktürkoğlu'nun hakeme söyledikleri? Neyse, bu konu uzayacak ve birçok GS'lı daha konuya dahil olabilir.
Hayır hocam küfür ve aşağılama kesinlikle kullanmam bu konuda rahat ol. Ne kadar koyu GS'li olsamda karşıda ki insana hakaret etmem. Kerem baktı mhy yapıyor bir tur de ben söyleyeyim diye girdi konuya. Ama ben hiç hatırlamıyorum bizim futbolculardan birinin hakeme bu staddan çıkamazsın dediğini.

@Dnoir hocam lütfen Süper Lig ve CL maçlarını seyredin. Aradaki farkı direkt anlarsınız.

Ligde Pendik'le maç yapıyorsun, ŞL'de Bayern ve Manchester United'la. Daha 2 gün önce Man United, City'i yenip FA cup aldı ve GS bu takımdan 4 puan çıkardı, daha nasıl bir sonuç bekliyorsun? Hayatında kaç defa gruplardan çıkan Türk takımı gördün de GS'nin performansına sanki 0 çekmiş gibi vasat diyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ligde Pendik'le maç yapıyorsun, ŞL'de Bayern ve Manchester United'la. Daha 2 gün önce Man United, City'i yenip FA cup aldı ve GS bu takımdan 4 puan çıkardı, daha nasıl bir sonuç bekliyorsun? Hayatında kaç defa gruplardan çıkan Türk takımı gördün de GS'nin performansına sanki 0 çekmiş gibi vasat diyorsun?
Mantığa bak. Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi gruplarından namağlup çıkıp 4. olduğu sezon da Beşiktaş’ın hakkıydı o zaman. Bunu kabul ediyor musunuz? Hayır. Galatasaray yine hak etmiştir kesin.

Hakkettik. Bu arada biz aynı zaman da PL şampiyonuyuz. Man United City'i yendi bizde United'i yendik. İsmail Eagle mentality.

@Dnoir hocam ben fb mi dedim, Allah rızası için lütfen GS'ın maçlarına bakın.

Son dk penaltılarla neredeyse 20 puan aldı fenerbahçe hangi maçlarda GS'ye bu kadar kritik penaltılar verildi.
Gene fener zihniyeti.
Yönetimi, futbolcuları, teknik ekibi suçlamak yok hakemleri suçlayın.
102 puanla tamamen hak edilmiş bir şampiyonluk var.

Mantığa bak. Beşiktaş'ın şampiyonlar ligi gruplarından namağlup çıkıp 4. olduğu sezon da Beşiktaş'ın hakkıydı o zaman. Bunu kabul ediyor musunuz? Hayır. Galatasaray yine hak etmiştir kesin.

Yazıyı okumadan niye konuşuyorsunuz aynı şeyi söylüyoruz adam demişki daha SL de çıkamayan takım nasıl ligde şampiyon oluyor sizde diyorsunuz ki SL de kaybetmiyen BJK nasıl ligde 4.oluyor şampiyonlar ligi ayrı bir seviye orada oynanan futbol ile ligdeki futbolu karşılaştırmak zaten mantıksız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı