Galatasaray şampiyonluğunu nerelerde kutlayabilir?

Felsefe yapma kardeşim. UEFA abin sana zamanında şikeci şerefsizler deyip şampiyon olmana rağmen seni şampiyonlar ligine almadı. Üstüne üstlük 2 yıl şampiyon olsan dahi bu kapıdan içeriye adımını atamazsın yallah dedi. Şimdi UEFA abim bizim 5 yıldızımıza okey veriyor yaağ demenin manası yok. İki yüzlü olmayın.

Eki Görüntüle 1800695

4.yıldızı bekleye bekleye o kadar kuyruk acınız oldu ki şu 10 yıl içerisinde artık bunalıma girdiniz. Nereden ne desek ne yapsak kafasındasınız. Bu kadar 28 şampiyonluk merakınız vardı aziz yıldırım niye bunun peşinden koşmadı yıllar boyu niye 4.yıldız için mücadele verdiniz? Aziz yıldırım adam gibi adam sizde onu 2-3 toya peşkeş çeken rezil taraftarlarsınız. Bu adam boş işler peşinde koşmuyordu enazından.Size herşey müstehak ağlayın durun ALİ KOÇ İSTİFA diye.
İki şeyin sonsuz olduğunu biliyorum; evren ve aptallık. Aslında ilki konusunda çok da emin değilim. (Albert Einstein)

İki şeyin sonsuz olduğunu biliyorum; evren ve aptallık. Aslında ilki konusunda çok da emin değilim. (Albert Einstein)

Aynen böyle devam kardeşim. Boş ver sen bu futbol işlerini, Fenerbahçe'nin ayakçılık işlerini falan. Otur felsefeni yap. Çapının yettiği kadarıyla ay dur laf sokayım çabalarına gir. Otur kitabını oku kahveni iç. Ama futbolla gelme tamam mı kuzum hadi bakim iyi geceler.

Aynen böyle devam kardeşim. Boş ver sen bu futbol işlerini, Fenerbahçe'nin ayakçılık işlerini falan. Otur felsefeni yap. Çapının yettiği kadarıyla ay dur laf sokayım çabalarına gir. Otur kitabını oku kahveni iç. Ama futbolla gelme tamam mı kuzum hadi bakim iyi geceler.
Beyin keşfedilmeden önce insanlar:

UEFA'nın kabul ettiği şampiyonlukları gs taraftarı kabul etmiyor, ülkeye bak arkadaş.
UEFA kim ve neden TFF'e karışsın? Wiki'de gayet net bir şekilde yazıyor.

Süper Lig'in kuruluşundan yani 1959'dan sonraki her 5 şampiyonluğa bir yıldız koyma hakkı geliyor takımlara. Fener'in 3 yıldız olması lazım çünkü 1959'dan sonraki şampiyonlukları ancak 3 yıldız kadar. Önceki şampiyonluklarda hak iddia etmek loserliktir.

UEFA kim ve neden TFF'e karışsın? Wiki'de gayet net bir şekilde yazıyor.

Süper Lig'in kuruluşundan yani 1959'dan sonraki her 5 şampiyonluğa bir yıldız koyma hakkı geliyor takımlara. Fener'in 3 yıldız olması lazım çünkü 1959'dan sonraki şampiyonlukları ancak 3 yıldız kadar. Önceki şampiyonluklarda hak iddia etmek loserliktir.
Adama bak kabul etmemek için UEFA kim diyor, şekle şemale bak la.

Daha ne kadar küçüleceksiniz?

Adama bak kabul etmemek için UEFA kim diyor, şekle şemale bak la.

Daha ne kadar küçüleceksiniz?
Ne alaka? UEFA'nın TFF ile ne işi gücü olabilirde TFF'in aldığı kararlara karışsın? Asıl bu Beşiktaşlılar daha ne kadar küçülecek ben onu merak ediyorum. Şampiyonluk kutlamayı düşünüyorlarmış birde. Yazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı