Galatasaray Üniversitesi mi yoksa MIT mı?

Hocam az zaman kaldı derken daha 9. sınıfım önümde 4 yıl var fakat zaman hızlı geçiyor ondan dedim :)

:) çok iyi yapmışsınız bu kararı alarak tabii ki gidebilirseniz MİT daha iyidir. Ve şunu unutmayın ki hiçbir sevda (ki bende galatasaraylıyım) daha iyi bir şeyler yapabilmenizin önüne geçmesin.

Potansiyelini zorlayacak şekilde çalış hep. İllaki bir gün puanının yükseldiğini fark edeceksin. Ayrıca sat sınavı örnek sorularına bakmanı öneririm. MİT'ye girmek için gerekiyordu sat sınavı.

Peki hocam diyelim ki iyi bir üniversitede okudum iyi işler yaptım ve kulübe katkı sağlamak istedim. Nasıl katkı sağlayabilirim?

Peki hocam diyelim ki iyi bir üniversitede okudum iyi işler yaptım ve kulübe katkı sağlamak istedim. Nasıl katkı sağlayabilirim?
Kulüp derken? Galatasaray'dan mı bahsediyorsunuz? Bu kadar çok takmayın derim. Dünya Galatasaray'ın etrafında dönmüyor sonuçta. Ha ama illa "az da olsa katkım olsun" dersen o zaman kulüpte kongre üyesi olabilirsin.

Baban bir holding patronuysa ve boğaza sıfır bir yalıda yaşıyorsanız MIT. Diğer türlü MIT hayalden ibaret olur. Belki lisans üstü eğitim için gidebilirsin. Yani mecburen burada okumalısın.

Baban bir holding patronuysa ve boğaza sıfır bir yalıda yaşıyorsanız MİT. Diğer türlü MİT hayalden ibaret olur. Belki lisans üstü eğitim için gidebilirsin. Yani mecburen burada okumalısın.

Dostum MİT benim bildigim kadariyla giren herkese geri odemeli burs veriyor yani oraya girdikten sonra para sıkıntı olmuyor okul karsiliyor.

Dostum MİT benim bildigim kadariyla giren herkese geri odemeli burs veriyor yani oraya girdikten sonra para sıkıntı olmuyor okul karsiliyor.

Zaten oraya girebilmek biraz zor olan iş. Çevren olması lazım ve de çooook paran, girdikten sonrası değil girene kadarki süreç en zor olan.

Geri
Yukarı