Galatasaray, Yoluna UEFA Avrupa Ligi'nden Devam Ediyor!

Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
PSV Eindhoven'e 5-1 ve 1-2'lik sonuçlarla mağlup olan temsilcimiz Galatasaray'ın, UEFA Avrupa Ligi Üçüncü Eleme Turu'nda İskoçya ekibi St.Johnstone ile eşleşti. İnşallah bu maçta galibiyet alırız. Türk takımlarının UEFA Avrupa'da tarih yazdıkları günleri özledim.

İlk maç 5 Ağustos 2021 tarihinde oynanırken ikinci maç ise 12 Ağustos 2021 tarihinde oynanacak.

❤️💛

Tam Galatasaray'ın dişine göre bir rakip. Söylediğimin ne kadar acı verici olduğunun farkında mısınız?
Maalesef. 2014 sonrası Galatasaray Avrupa'da feci zaten.

• Galatasaray SK 0-0 Arsenal FC PV: 4-1 (1999-2000 UEFA Kupası Finali)
  • Galatasaray SK 2-1 Real Madrid CF (2000 UEFA Süper Kupası)
  • Galatasaray SK 3-2 Real Madrid CF (2000-2001 UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 1.Maç)
  • Galatasaray SK 1-0 Manchester United (2012-2013 UEFA Şampiyonlar Ligi Gruplar)
  • Schalke 04 2-3 Galatasaray SK (2012-2013 UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 2.Maç)
  • Galatasaray SK 3-2 Real Madrid CF (2012-2013 UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç)
  • Galatasaray SK 1-0 Juventus (2013-2014 UEFA Şampiyonlar Ligi Gruplar)

Nedir bu kin? Ülke puanı düşerse bu tüm takımları etkileyecek yalnız. Boşuna sevinmeyin.

Sanki Avrupa'ya gitsek ne olacak. Gruplardan 4. çıkacağız sonra gene 3 yıl lazım diyecekler.
Çok az da olsa bir umut var bende ama kadro çok kötü.

Böyle bir fark beklemiyordum açıkçası.
Bende hocam. PSV büyük takım değil ki. Resmen antrenman maçı oldu herifler için.

Bende hocam. PSV büyük takım değil ki. Resmen antrenman maçı oldu herifler için.

Hollanda liginin maçları genellikle çok gollü olur. Her maç garanti 2-3 gol atılır. Bende ya berabere ya da PSV 2-3 gol ile alır diyordum ama... GS'li değilim ama yine de ülkeyi kötüleyen tablo bunlar. Keşke kazansalardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı