Galax 1650 Super vs MSI 1650 Super

MSI olan muhtemelen Ventus model. Ventus modellerin soğutması çok başarılı değil diye biliyorum.

Galax marka olanı kendim de kullanıyorum gayet serin ve stabil. Size de öneririm.

Hocam merhaba bakabilir misiniz? Sizin sisteminizin 1E 1 aynısını alacağım. Sistemden memnun musunuz? Kaç TL'ye toplamıştınız? Bir de oyun içi FPS değerleri ile ilgili konunuz vs. var mıydı?

@Cemalimsi kullandığım sistemi hazır olarak almadım maalesef. Fiyat konusunda da 3.000 TL gibi bir fiyata geldi ancak alalı uzun zaman oldu.

FPS değerlerin konusunda da bahsettiğiniz oyuna göre değişir. Ancak kısaca bir çok oyunu yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz.

Genel olarak sistemimden memnunum, serin ve stabil çalışıyor.

@Cemalimsi kullandığım sistemi hazır olarak almadım maalesef. Fiyat konusunda da 3.000 TL gibi bir fiyata geldi ancak alalı uzun zaman oldu.

FPS değerlerin konusunda da bahsettiğiniz oyuna göre değişir. Ancak kısaca birçok oyunu yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz.

Genel olarak sistemimden memnunum, serin ve stabil çalışıyor.

Çok teşekkür ederim. Mesela GTA V'de Ultra ayarlar +60FPS oluyor mu? FPS düşmesi giriyor mu acaba?

Tüm ayarlar ultrada 30-40 FPS civarı alıyorum, tek kanal RAM ile. Ayarları very high yapınca 75 üzeri oluyor FPS.

Size önerim sistemi 8*2, 16 GB RAM olacak şeklinde almanız. FPS ciddi oranda artacaktır.

Tüm ayarlar Ultra'da 30-40 FPS civarı alıyorum, tek kanal RAM ile. Ayarları Very High yapınca 75 üzeri oluyor FPS.

Size önerim sistemi 8*2, 16 GB RAM olacak şeklinde almanız. FPS ciddi oranda artacaktır.

Çok teşekkür ederim. Tahmininizce yüze kaçlık bir artış olur? Gerçekten değer mi?

Çimleri kapatınca FPS fazlasıyla rahatlıyor, onun dışında "Advanced" sekmesindeki ayarları kapalı tutarsanız oyununuz akar.

Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı