Galax 3060 Ti vs Zotac 3070

roser137

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Galax 3060 Ti GDDR6X mi?

Yoksa Zotac Twin Edge 3070 mi mantıklı?

Biraz sessiz çalışsın istiyorum. Zotac'ı bir tık kısarak kullanarak sessizlik elde edebilir miyim?

3 Fanlı modellerden uzak durmaya çalışıyorum çünkü kasayı sık sık sağ sola taşımam gerekebilir. 2 fanlı modellerde sökmeme gerek kalmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zotac 3070 alın veya 3 fan sıkıntı çıkarmazsa ve oyun için kullanılacaksa bunu.

Bence Zotac alınır.

Zotac 3070 alın veya 3 fan sıkıntı çıkarmazsa ve oyun için kullanılacaksa bunu.
Oyun dışı da kullanacağım için AMD pek mantıklı değil gibi. Kasam da XPG Valor Air, 3 fanlı modeller sorun yaşatabilir.

Bence Zotac alınır.

Attığım model OC olmayan model, OC model daha pahalı. Çok fark olur mu? Isınmadan da çekindiğim için OC olmayan modellere bakıyorum ama mantıklı mı bilmiyorum. OC olmayanlar mantıken daha az ısınır gibi geliyor.

Oyun dışı da kullanacağım için AMD pek mantıklı değil gibi. Kasam da XPG valor Air, 3 fanlı modeller sorun yaşatabilir.

Attığım model OC olmayan model, OC model daha pahalı. Çok fark olur mu? Isınmadan da çekindiğim için OC olmayan modellere bakıyorum ama mantıklı mı bilmiyorum. OC olmayanlar mantıken daha az ısınır gibi geliyor.

OC ile normal arasında neredeyse hiçbir fark yok sadece frekanslarda çok küçük oynaklıklar oluyor diye biliyorum.

O fabrika çıkışlı OC işleminin ısıya/sese devasa etkisi olmaz. Aşağı yukarı bu tür sıcaklıklar görürsünüz.

Geri
Yukarı