Galax 4070 vs ASUS Dual 4070

Değmez, 4070 Ti f/p olarak artık iyi bir konumda değil. Onun yerine 4070 Super'e bakabilirsin.

RTX 4070 gore 4070 Super %10 performans farkı varmış attığınız sistemdeki o RTX 4070 Super modeli iyi midir?

RTX 4070 gore 4070 Super %10 performans farkı varmış attığınız sistemdeki o RTX 4070 Super modeli iyi midir?

İyidir. Yeri geldiğinde %10'un bile üzerine çıkıyor o fark.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyidir. Yeri geldiğinde %10'un bile üzerine çıkıyor o fark.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani 4070 alınacağına 4070 Super alınır 4070 Ti ile karşılaştırmalarına baktım ama. 4070 Ti fiyatı daha pahalı 4070 Super sistem alayım mı yoksa biraz daha bekleyeyim mi?

Yani 4070 alınacağına 4070 Super alınır 4070 Ti ile karşılaştırmalarına baktım ama. 4070 Ti fiyatı daha pahalı 4070 Super sistem alayım mı yoksa biraz daha bekleyeyim mi?

Hayır. 4070 Super zaten yeni çıktı ve alınacaksa tam zamanı. Sonbaharda RTX 5000 serisi gelecek yani ne kadar beklersen o kadar kötü senin için.

Şimdiden al ödediğin her kuruşun keyfini erkenden sürmeye başla.

Hayır. 4070 Super zaten yeni çıktı ve alınacaksa tam zamanı. Sonbaharda RTX 5000 serisi gelecek yani ne kadar beklersen o kadar kötü senin için.

Şimdiden al ödediğin her kuruşun keyfini erkenden sürmeye başla.
Hocam güzel bir 4070 Super sistem var mı?

RTX 4070-RTX 4070 Ti-RTX 4070 Super çıktı. Hala VRAM'i 12 GB bunu neden yapıyorlar anlamadım hocam bir de Ventus modelini çok sevmiyorlar kötü bir model deniyor. Sıkıntı çıkartır mı?

12 GB VRAM fena sayılmaz, yeterli. Ben boşuna gereksiz pahalı sistemler alma diye atıyorum, hayır kart ROG Strix olsa ne olacak temelinde aynı kartlar yani. Birisi gidip diğerinden %10 fazla performans vermiyor.

Ventus'u ben de sevmem ama şu fiyattaki hazır sistemdeyse de alırım.

12 GB VRAM fena sayılmaz, yeterli. Ben boşuna gereksiz pahalı sistemler alma diye atıyorum, hayır kart ROG STRIX olsa ne olacak temelinde aynı kartlar yani. Birisi gidip diğerinden %10 fazla performans vermiyor.

Ventus'u ben de sevmem ama şu fiyattaki hazır sistemdeyse de alırım.

Model fanlığından değil de sıkıntılı veya sevilmeyen bir model olmasın yeter zaten. Sırf model daha bilindik populer diye o kadar fiyat geçirmeye gerek yok :D

Model fanlığından değil de sıkıntılı veya sevilmeyen bir model olmasın yeter zaten. Sırf model daha bilindik populer diye o kadar fiyat geçirmeye gerek yok :D

Ventus'ların sevilememe nedeni soğutma performanslarının klasik Galax kartlarla benzer olup sırf MSI diye fazladan 2-3K geçirmelerinden geliyor. Ben de bu yüzden sevmem.

Ama fiyatı iyi olduktan sonra Ventus alınabilir, bu hazır sistem de aynı şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı