Galax ekran kartları neden çok çirkin bir tasarıma sahip?

Makaleler
2
Yer
Ankara
Kart fena değil ancak RGB fanların rengi, çerçeve üzerinde RTX baskısının ortaya olduğu gibi sadece baskı olarak işlenmesi göze pek hitap etmiyor olabilir. En azından o GEFORCE RTX baskısı sol kenarda ve RGB olabilirdi.
Palit ekran kartını da çoğu kişi beğenmez ancak ben RTX3060 tasarımına bayıldım. RTX3060Ti tasarımında ki şerit led nefretim oldu.

Güzellik göreceli bir kavramdır, kart bence güzel.
Kart fena değil ancak RGB fanların rengi, çerçeve üzerinde RTX baskısının ortaya olduğu gibi sadece baskı olarak işlenmesi göze pek hitap etmiyor olabilir. En azından o GEFORCE RTX baskısı sol kenarda ve RGB olabilirdi.
Sitesinde RGB kapatılabilir gözüküyor ve hâli ile oldukça iyi görünüyor aslında.

@Astiva hayırdır kardeşim zoruna giden bişi mi var!?
Hocam 3050 benim yakın zamanda araştırdığım diye örnek. Diğer modellerde çirkin. Peki model nasıl ve 1-click OC olayı nedir?
Hocam YT da who better 3050 die yaz vardır giriş seviyesi olduğunu düşünüyorum ama yinede siz bakın.
Şimdi kalkipta rog almanin manası yok 3050 gibi bir kartta ama yinede sen bilirsin...

Kart biraz Çin yapımı sahte GTX970'lere benzesede Galax'ın güzel modelleride mevcut, fiyattan kısmak için görünüşden biraz feragat etmişler bakınız;

@Astiva hayırdır kardeşim zoruna giden bir şey mi var?

Derken?

Geri
Yukarı