Galax GeForce GTX 1630 alınır mı?

@erme

Kullandığın tabir bile yaşının küçük olduğunu belli ediyor. Nerede ne tabir kullancağın bile sorunlu. Neyse kişisel sorunlardan ziyade dediğin konuya geleyim, evet kesinlikle bütçe işinde düşük bütçelerde ikinci ele yönelmek veya direk AMD düşünmek mantıklı fakat alacağın kartın driver gibi sıkıntısı var mı veya başka sorunları da var mıdır, kronik hatası var mıdır gibi araştırmadan gitmemek gerek. Bu yüzden direk bir kart önerisinde bulunmaktan ziyade, deneyimlerimi aktararak gitmeyi tercih ediyorum kardeşim.

Azıcık bu forumda vakit geçirsen zaten kronik sorunlu kartları önermiyoruz bu bütcelerde. hiç RX580 5500XT önermiyoruz, hayır neden 580'de mining riski var? RX5500 WattMan hatası alıyoruz ha bu arada kulandıgım tabiri eleştiriyorsun, birkaç hafta önce hatırlatırım bana hakaret etmiştin aklında olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
@erme

Azıcık bu forumda vakit geçirsen zaten kronik sorunlu kartları önermiyoruz bu bütcelerde. hiç RX580 5500XT önermiyoruz, hayır neden 580'de mining riski var? RX5500 WattMan hatası alıyoruz ha bu arada kulandıgım tabiri eleştiriyorsun, birkaç hafta önce hatırlatırım bana hakaret etmiştin aklında olsun.
Cidden hakarette bulunduğumu hatırlamıyorum fakat gene de özür diliyorum çünkü dediğim gibi muhtemelen yoğun bir anımda boşluğuma gelmiştir.

Normal şartlarda asla hele ki herhangi bir tartışmada hakarette bulunmuyorum fakat gene de özür dilerim muhtemelen o anlık olmuştur çünkü yaklaşık 2 hafta önce foruma girdiğimde ceza aldığımı hatırlıyorum yüksek ihtimal farkında olmadan yazmışımdır hakkını helal et dostum..

Sen de adam gibi adamsın valla AMD bulaşmıyosun en doğrusu. Son yorumdaki gibi ylmayı seven arkadaşın dediği gibi 1650 super o fiyata alınabilecek en iyisidir. Zaten az çok görmüşündür internet cafelerde de 1650 super kullanılır genelde giriş - orta segment tatmin edecektir.

120 hz 1ms gibi monitör de varsa tertemiz oynatır bence. Tabii ikinci elde tanıdığın, güvenebileceğin birileri varsa rtx 2060 - rtx 2060 super civarı da 4000 - 5000 fiyat aralığında alınabilir diye düşünüyorum.

Bu arada kusura bakma çok girmiyorum foruma böyle tiplerle de muhatap olmuyorum genelde yardımcı olmak için, bildiklerimi paylaşmak ve yeni şeyler öğrenmek için anca senin gibi kaliteli insanlarla iletişimde olmaya çalışıyorum olabildiğince
Adamsın, bu arada AMD'den ben de mağdur olmuştum, (Galiba) driver güncelledim görüntü çarpıldı. Geri aldım düzeldi ama korkudan... (Galiba driver sorunuydu). Ben AMD kullanmam zaten, benim başkasından aldığım PC'de zaten vardı o. En kısa zamanda değiştirmek istiyorum. Video editlerken de 3 kere kilitlendi o zımbırtı. (Ekran kartı) Bir de bana NVENC de lazım. NVIDIA işime çok yarıyor o yüzden. NVENC kullanmasaydım yine de NVIDIA alırdım. Güveniyorum adamlara.

Adamsın, bu arada AMD'den ben de mağdur olmuştum, (Galiba) driver güncelledim görüntü çarpıldı. Geri aldım düzeldi ama korkudan... (Galiba driver sorunuydu). Ben AMD kullanmam zaten, benim başkasından aldığım PC'de zaten vardı o. En kısa zamanda değiştirmek istiyorum. Video editlerken de 3 kere kilitlendi o zımbırtı. (Ekran kartı) Bir de bana NVENC de lazım. NVIDIA işime çok yarıyor o yüzden. NVENC kullanmasaydım yine de NVIDIA alırdım. Güveniyorum adamlara.
Ben de AMD kullanıcısı olarak gereken performansı alamıyorum driver sorunu yüzünden. Çok iyi bir ekran kartım olmasa da 20 FPS altı görmüyorum normalde hiçbir oyunda fakat driver güncellemesi geldiğinden beri tüm oyunlar 5 FPS - 10 FPS arası oluyor. Cidden 6700 XT'den başka başarılı AMD ekran kartı gördüğümü hatırlamıyorum. İncelemelere göz atıyorum AMD'nin kartlarına fakat cidden driver sorunu yüzünden artık soğumuş durumdayım. Borç işi olmasa şu an direk NVIDIA ekran kartlı rtx serisinden bi laptop alırdım kesinlikle...

Geri
Yukarı