Galax GeForce GTX 1630 alınır mı?

Aman aman bir yükseliş bekleme haberin olsun bu NVIDIA AMD mevzusu değil Valorant işlemci tabanlı bir oyundur.
İ5 4660'ta fena olmuyordu. (Müdavim olduğum internet kafe bilgisayarları) Şu an tek dayanağım o

0 kart yerine 2.el kart bakarsan daha iyi şeyler bulabilirsin. Attığın o karta kıyasla daha iyi seçenekler görebilirsin.

Biraz eski serilerini bir kullan bakalım görürsün AMD kartlar güzel miymiş.

Bu benim mesajlara "beğenmedim" spamı atan yaşı küçük arkadaşlara bu bilgisayarımı hediye etmek isterim. A8-7410 with R5 Graphics dahili, R5 M330 harici ekran kartı olan laptop kullanıyorum, son 3 aydır driverları sil yükle DDU ile sil, format at, tek tek sil derken birçok sürümü denememe rağmen ekran kartının hiçbir oyunda optimize olmaması, her oyunda 40 FPS bile gösterse 5 - 10 FPS alıyormuşcasına kasmasından kurtulamadım.

Eminim ki bu küçük kardeşlerimiz baba parasıyla aldıkları bilgisayarlarından başka ekran kartı kullanmayıp, AMD'ye laf atmaya çalıştığımızı düşünüp triggerlanan tiplerdendir.

Şu konuda GTX 1630 alınır mı? Yazmış adama demediğinizi bırakmamışsınız. Şahsen tekrar söylüyorum, sonuna kadar NVIDIA tercih ederim. Bu AMD'nin yaptığı sorunlardan artık yıldım. Umarım konu sahibi de bir karara varıp GTX 1630 değil de bir GTX 1650 veya GTX 1650 Ti yoluna kaymıştır. Tabii ki fiyat pahalı fakat kasa olarak indirimde alırsa gerçekten değer fiyatına diye düşünüyorum. Kendim sahip olmasam da illaki internet kafelerde GTX 1650, 1660 Super gibi modelleri deneyimlemiş oldum. Her ne kadar oralarda imkanlar daha yüksek de olsa hiçbir sorun çıkmayacağından eminim. Belki de bu gidişle bir internet kafeden uyguna bilgisayar bile toplayabilirim hahah :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı