Satılık Galax GeForce GTX1660 Super

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Aclife

Kilopat
01/08/2022 tarihinde Teknobiyotik'ten alındı. Kutu içeriği ve faturası tam garantisi devam ediyor. Üst modele geçtiğim için satıyorum. Sadece hobi olarak Blender'da modelleme yaparken kullandım. Fotoğraflarda görüldüğü gibi temiz kullanıldı sağını solunu kurcalamadım taktım kullandım sadece. Yalova/Çınarcık elden evimde deneyerek alma imkanınız var veya şehir dışına havale sonrası kargolarım.

Fiyat: 2500 TL sıfırının yarı fiyatından daha düşüğe uygun fiyata bırakıyorum fiyat sondur.
İletişim: (artık satılık olmadığı için telefon kaldırılmıştır)

Dosya Ekleri

• 20231018_162415.jpg
    20231018_162415.jpg
    330,8 KB · Görüntüleme: 147
  • 20231018_162449.jpg
    20231018_162449.jpg
    346,9 KB · Görüntüleme: 145
  • 20231018_162529.jpg
    20231018_162529.jpg
    312 KB · Görüntüleme: 135
  • 20231018_162656.jpg
    20231018_162656.jpg
    304,2 KB · Görüntüleme: 124
  • 20231018_162729.jpg
    20231018_162729.jpg
    160,9 KB · Görüntüleme: 118
  • 20231018_162309.jpg
    20231018_162309.jpg
    392,4 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleme:
Hocam selamlar, garantili olması bu fiyatta çok iyiymiş.
Yalnız ben render, modelleme vs. anlamıyorum pek.
Bu uygulamalar zannediyorum ki ekran kartını köküne kadar kullanıyorlar.
Mining yapılmış gibi yorgun bir kart olduğu anlamına mı geliyor?

Bir de Dolap veya Sahibinden GeT ile satıyor musunuz?
İnternet ortamında kimse birbirini tanımadığından önden tanımadığımız bir insana 2.500 TL havale yapmak istemememize hak verirsiniz diye düşünüyorum.

Fiyat çok iyi garantili bir karta göre ama bildiğim kadarıyla kartın arka vidalarında etiket olması lazım o olmayınca kartı garantiye almıyorlar. Açıldığı anlaşılıyor. Sizin kartta bu etiketi göremedim acaba bu modelde yok mu? Bilgisi olan varsa yazarsa güzel olur.

Galax'ta etiketler yok diye biliyorum.

Hocam selamlar, garantili olması bu fiyatta çok iyiymiş.
Yalnız ben render, modelleme vs. anlamıyorum pek.
Bu uygulamalar zannediyorum ki ekran kartını köküne kadar kullanıyorlar.
Mining yapılmış gibi yorgun bir kart olduğu anlamına mı geliyor?

Bir de Dolap veya Sahibinden GeT ile satıyor musunuz?
İnternet ortamında kimse birbirini tanımadığından önden tanımadığımız bir insana 2.500 TL havale yapmak istemememize hak verirsiniz diye düşünüyorum.
Endişelerinizde haklısınız ben açıkçası yakınlarda bir arkadaş varsa gelir bakar alır diye koydum ilanı. Satıcı olarak kart kapımdan çıkıp gittikten sonra başına ne geleceğini bilmediğimden başka bir satış yöntemi kafama yatmıyor. Havale yapan olursa da mesuliyeti ona bağlı olduğu için gönderirim.

Render konusuna gelirsek dediğim gibi hobi olarak 3d modelleme yapıyorum. Tek kare olarak en uzun aldığım render 15 dakika falan sürdü. Birkaç kere de 250 frame falan 10 saniyelik deneme animasyonu aldım onlarda toplasanız 5 saat falan sürmüştür. Overclock gibi fantazilere girmedim default kendi ayarları neyse onunla çalıştı. Render alırken de görev yöneticisinde gördüğüm en yüksek sıcaklık 68 derece falandı.

Fiyat çok iyi garantili bir karta göre ama bildiğim kadarıyla kartın arka vidalarında etiket olması lazım o olmayınca kartı garantiye almıyorlar. Açıldığı anlaşılıyor. Sizin kartta bu etiketi göremedim acaba bu modelde yok mu? Bilgisi olan varsa yazarsa güzel olur.
Kartın arka yüzeyinde sağdaki etikette "warranty void if removed" yazıyor.
Büyük ihtimal o etiketin altında bir vida var. Karta söküp takma dışında tornavida değmedi aksini ispatlayana da kartı bedavaya veririm.

Son düzenleme:
Endişelerinizde haklısınız ben açıkçası yakınlarda bir arkadaş varsa gelir bakar alır diye koydum ilanı. Satıcı olarak kart kapımdan çıkıp gittikten sonra başına ne geleceğini bilmediğimden başka bir satış yöntemi kafama yatmıyor. Havale yapan olursa da mesuliyeti ona bağlı olduğu için gönderirim.

Render konusuna gelirsek dediğim gibi hobi olarak 3d modelleme yapıyorum. Tek kare olarak en uzun aldığım render 15 dakika falan sürdü. Birkaç kere de 250 frame falan 10 saniyelik deneme animasyonu aldım onlarda toplasanız 5 saat falan sürmüştür. Overclock gibi fantazilere girmedim default kendi ayarları neyse onunla çalıştı. Render alırken de görev yöneticisinde gördüğüm en yüksek sıcaklık 68 derece falandı.
Ürünü paketlemeden önce video vs. çekerek sağlamlığını kanıtlarsanız ben sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Siz Dolap vs. gibi sistemlere bile güvenmiyorken maalesef ben hiç tanımadığım birisine hiç güvenemiyorum. Eğer bu tarz sistemler kullanarak satış yapmak isterseniz yazarsınız. 1660S arıyorum bu fiyatlara. Sizinki garantili olduğu için bir sorayım demiştim.
İyi forumlar.

Samimiyetinize inanıyorum, gün içerisinde iletişime geçebilirim.

Eğer satılmadıysa Sahibinden veya Dolap aracılığıyla satın alma teklifim devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı