Galax GTX 960 kod 43 hatası

SenmisinOxa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta sürücü olarak belirttim fakat ben öyle zannediyorum işi bilen tecrübeli kişilerden yardım bekliyorum.
Modelim Galax GTX 960 2 GB Dual OC.
Arkadaşlar kasayı aldığımda Driver'ler Win 8.1'de yüklü ve NVIDIA denetim masası çalışıyordu. Güncellik takıntım olduğundan Driver'i kaldırıp güncelledim. Son sürümde hata verdiğini biliyorum. Diğerlerini de denedim fakat kesinlikle denetim masası gelmedi. Anakart ses hatası vermiyor. PC düzgün açılıyor yani tek bip. Ekran kartı fanları çalışıyor fakat DVI'dan görüntü vermiyor. Anakarttan VGA ile bağlanınca görüntü veriyor fakat NVIDIA sürücüsü kurulamıyor. Ekran kartı aygıt yöneticisinde görünüyor fakat ünlem (43) hata koduyla. Driver ile alakalı yapılacak her şeyi denedim. DDU'dan tutun Windows 10 2004 kurmaya kadar. Yine NVIDIA denetim masasını çalıştıramadım. HDMI ile TV'ye bağlayınca da çalıştıramadım. GPU ölçen programlarda ise NVIDIA'nın hafızası falan görünmüyor. Kasa da düzgün çalışıyor. Ve ya ben bir şeyleri yanlış zannediyorum. İleri düzey tecrübesi olanlardan yardım ve öneri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Windows güncellemelerini yapın. Daha sonra DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp en güncel sürücüyü kurun.

Cevabın için teşekkür ederim fakat en az 3 kere yaptım sorumda da bahsettim zaten harfiyen uygulayacam yine attığınızı fakat başka bişey var gibi alternatif önerilerinizi de almak isterim.

Hocam temiz kurulum yapın. Son Windows sürümünü indirin.

Geri
Yukarı