Galax GTX 970 1080TL

Markanın adı Galaxy olması gerek. Galax diye firma duymadım çünkü ben.

Galaxy ürünleri bana göre TR'de tercih edilmemeli. Hele ki rakibi olarak MSI, ASUS ve EVGA vs. vs. firmalar varken.

Test sonuçları ortada. ASus, msi, gigabyte firmalarının tasarımlarından iyi iş çıkaramamış. Ses olayı değer Firmaların 30 desibeline karşın 40 olmuş. Yani gigabyte firmasıyla yakın bir ses seviyesine sahip. Soğutması da dediği gibi Referanstan 10 derece düşük. Yani Benimde bir 970 modelim olsun diyen ve fazladan 200 tl veremeyenler için biçilmiş kaftan.

Fiyat güzel soğutması da güzel duruyor 200 lira için fazladan 10 desibel çekerim problem yok ama garanti durumları nasıl? Firmanın ithalatçısı kim? Arkasında duracaklar mı? 6 ay sonra kar etmiyor diye dükkanı toplayıp gideceklerse 200 lira fazla verip bilinen markalardan almak daha mantıklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izlemelisin. Fanlar üzerine teknolojisi hoş. Garanti sürecini bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı