GALAX GTX 970 EX OC ve i5 6600K ETS 2 Performans Testi

Özellikler/Specs;

• CPU: Intel Core i5 6600K
  • MB: Asus Z170 Pro Gaming
  • RAM: Kingston HyperX Fury 4+4 8 GB 2800 MHz
  • Cooler: Cooler Master Seidon 120V ver.2 (Slient)
  • GPU: GALAX Nvidia GTX 970 EX OC Black Edition
  • SSD: Samsung 840 Evo 120 GB

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: Video ShadowPlay ile kaydedilmiştir.
Kurgu: Adobe Premiere Pro CC (2014)
Müzik: Jetta - I'd Love to Change the World (Matstubs Remix)

[Alındı] İ5 6600K ve Asus Z170 Gaming Pro Sistem
HD 530 Euro Truck Simulator 2 Performans Testi

Videoyu ileri aldığımdan ayarları görememişim kusura bakmayın. O ayarlar için gayet iyi fps.

Aynı cümleyi 10 defa söylemenize gerek yok. :)

Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık. Yalnız sol altta sisteminizin bilgisi yazıyor. Ben bunu ShadowPlay'in menüsünde bulamadım. Sistemin bilgisini nasıl gösterebiliriz ?

Bir de bende Afterburner kullanınca kalite çok düşüyor. Ama o izleme panelini kapatınca kalite standarda dönüyor sebebini biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız sol altta sisteminizin bilgisi yazıyor. Ben bunu ShadowPlay'in menüsünde bulamadım. Sistemin bilgisini nasıl gösterebiliriz ?
Nvidia Experience'in Beta sürümünü kurman gerekiyor, kurmadan önce silmen gerekiyor.
Bir de bende Afterburner kullanınca kalite çok düşüyor. Ama o izleme panelini kapatınca kalite standarda dönüyor sebebini biliyor musunuz?
Neyin kalitesi?

Örneğin biraz önce afterburner ın değerleri gösteren sizin kullandığınız göstergeleri kullandım. Bayağı 720P 60FPS den ziyade 480P 50FPS gibi bir video ortaya çıktı. Fakat onu kapatınca normal görüntü kalitesi oluyor.

Bir de betayı indirmeyi tam olarak bilmiyorum da yardım edebilir misiniz? Daha doğrusu internet sitesinde bulamadım beta sistemim için. (Win 8.1 GTX 950)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı