Galax GTX 980 Ti Hof Stoklarda

Maşallah hocam çok güzel bir kart gigabyte gtx 980ti. Zaten şu an ultra ayarlarda oynayamayacağı oyun yoktur bu kartların, bende hof la giga arasında kaldım ama kesinlikle giga g1 alacağım bir kaç teste baktimda çekirdek hızı olsun soğutması olsun çok sağlam kart. Çok teşekkürler , birde işlemci ve güç kaynağını öğrenebilir miyim ? son olarakta işlemci soğutması için hangi soğutucuyu kullanıyorsunuz.?

4k çözünürlükte witcher 3 gibi oyunları 30-35 fps oynayanları izledim youtube de g1 gtx980 ti ile , sizin 4k deneyiminiz oldu mu ? çok merak ettiğim bir olay daha var hocam , kartı peşin para ile mi aldınız? normalde evet amazonda taksit yok ama banka ile yapılıyormuş sanırım.

Evet peşin aldım ben. 4K olarak witcher , Shadow of Mordor oynadım. Oyun testleri yapmaya fırsatım olmadı.

Evet peşin aldım ben. 4K olarak witcher , Shadow of Mordor oynadım. Oyun testleri yapmaya fırsatım olmadı.
4k oyun denemenizde memnun kaldınız mı hocam ? bende büyük ihtimal gigabyte g1 modelini alacağım. Hof ların fanların da kronik bir sorun varmış yabancı forumlarda çok şikayet var bu yönde. Oc denediniz mi acaba ?

4k oyun denemenizde memnun kaldınız mı hocam ? bende büyük ihtimal gigabyte g1 modelini alacağım. Hof ların fanların da kronik bir sorun varmış yabancı forumlarda çok şikayet var bu yönde. Oc denediniz mi acaba ?

Oc hiç denemedim. Fırsat bulursam 4k test ederim yakın zamanda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı