Galax(kfa2) GTX 1060 6 GB EXOC Nasıldır ?

canavarkaido

Hectopat
Daha fazla  
1 haftadır GTX 1060 6 GB araştırıyordum. Türk ve yabancı forumlarda orta seviye bu kart için genel mantıklı görüş kronik sorunları vs yoksa en ucuzunun alınması yönündeydi. Alman bir sitede detaylı araştırmasını gördüm ve bana iyi geldi. Nanokatalogtan (stokta olduğunu özellikle sorup) 1180 TL aldım. Kargolandı 2 güne geliyor. Bu kartı kullanan arkadaşların overclock tecrübesi var mı ? Vs bu konularda bilgisi olan var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 haftadır GTX 1060 6 GB araştırıyordum. Türk ve yabancı forumlarda orta seviye bu kart için genel mantıklı görüş kronik sorunları vs yoksa en ucuzunun alınması yönündeydi. Alman bir sitede detaylı araştırmasını gördüm ve bana iyi geldi. Nanokatalogtan (stokta olduğunu özellikle sorup) 1180 TL aldım. Kargolandı 2 güne geliyor. Bu kartı kullanan arkadaşların overclock tecrübesi var mı ? Vs bu konularda bilgisi olan var mı ?
Hocam önceden bu sorulara neden RX 480 almadın derdik. Ama şimdi RX serisi ekran kartlarının stok sorunundan dolayı iyi bir seçim yapmışsınız. Hayırlı olsun.

İyi olmaması mümkün değil, üretim yaptırmazlar. Görece birazcık daha iyileri olabilir tabii de yani tutup bu karta 1500-1600 ₺ verilmez. Ayrıca OC yapmaya da pek gerek yok. Bu kart 1080P kartı zaten. Fazlasıyla da yeterli. Kartı zorlamanın alemi ne?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı