Galax nasıl bir marka?

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Galax GeForce GTX1070 EX 8GB 256Bit GDDR5 O.C Ekran Kartı Fiyatı

Link de ki markayı bilen var mı? Yakın zamanda GTX960 MSİ 4GB ekran kartımı satacağım. Başta Gaming G1 almayı düşünüyordum fakat bu daha ucuz ve performans aynı olacak mı onu merak ediyorum.

Bu arada bilgi MSİ GTX960 ekran kartım 7 ay garantili 4 GB versiyon satarken zaten konu açacağım. Tahmini fiyat 650TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirme: Galax 1994 yılında kurulmuştur
Çok yeni bir marka önermem onun yerine Gigabyte veya Asus tercih edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajlarınız için teşekkürler. Peki bu link de ki ekran kartının diğer 1070 kartlar ile bir farkı var mı? 2-3 FPS fark etmez. Zaten 1920x1080 de DSR açık kullanacağım.

Ekran kartlarının sadece performansı etkileyen (stock halde yani O.C yapılmadan) tek şey ekran kartının işlemcisi yani GPU'dur sizin asıl performansınızı GPU etkiler bazı oyunlarda yahut işlemlerde VRAM denilen ekran kartı belleği de etkileyebilir, diğer taraftan soğutma konusunda da farklılıklar olur. Yani satın alırken O.C yapmayacaksanız hangisi hoşunuza giderse onu alın. Galax markasının da ben bu zamana kadar bir sıkıntısını okumadım Zotac A.M.P edition hariç diğerlerinde fan sesleri, ısınma gibi problemler bile okudum ama Galax markasından okumadım. Gayet güvenilir bir markadır kesinlikle alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı