Galax RTX 2060 ekran kartına 2X VGA monitör bağlamak

Munonius

Centipat
Herkese merhaba, iyi günler.

Elimde Galax RTX2060 ekran kartı ve datron 988A ile LG W1941S modelli 2 adet eski model monitör var. Sorum şu:

- Yayın açacağım için 2 monitörü de kullanacağım (oyun ve chat için). Bu iki VGA girişli monitörü de kullanabilme şansım var mı?
- Varsa hangi dönüştürücülerden kaç adet almalıyım?
- Yoksa, 1X yeni model monitör almak zorunda mıyım, en uygun yollu hangi monitörü önerirsiniz?

Teşekkürler :)

Not: Kasa Dark N10.

Dosya Ekleri

• eKRAN.png
    eKRAN.png
    36,3 KB · Görüntüleme: 132
Son düzenleyen: Moderatör:
Galax 2060'da DVI çıkışı var.
Hayır,yok. Araştırabilirsiniz. Olsa bile VGA to ile yapılabilir. Monitöre VGA kablo bağlanacak, kablonun sonuna dönüştürücü takılıp; ekran kartı çıkışına takılcak.
Galax 2060'da DVI çıkışı var.
Hatta ASUS Dual 2060 Super'de bile DVI çıkışı var.
Modelden dolayı karıştırmış olabilirim, kusura bakmayın. Ama dönüştürücü türü benim dediğim olacak.

Ekran Alıntısı3.PNG

VGA kablosu dönüştücüye takılıp, dönüştürücünün HDMI kablosu ekran kartına takılacak.
Herkese merhaba, iyi günler.

Elimde Galax RTX2060 ekran kartı ve datron 988A ile LG W1941S modelli 2 adet eski model monitör var. Sorum şu:

- Yayın açacağım için 2 monitörü de kullanacağım (oyun ve chat için). Bu iki VGA girişli monitörü de kullanabilme şansım var mı?
- Varsa hangi dönüştürücülerden kaç adet almalıyım?
- Yoksa, 1X yeni model monitör almak zorunda mıyım, en uygun yollu hangi monitörü önerirsiniz?

Teşekkürler :)

Not: Kasa Dark N10.
Dostum, ilk yazdığım yanıtın yönergelerini uygula. Fotoğraflı şekilde de gösterdim. Kolay gelsin.

@Munonius

Yeni konular

Geri
Yukarı