Galax RTX 2060 nasıldır?

Bütçe
2400

oguzcl

Centipat
Yaklaşık 3 aydır araştırma yaparak parça parça sistemimi değiştirdim. Son parça olarak ekran kartı kaldı. RTX 2060 almayı düşünüyorum ama hangi marka model alsam kararsız kaldım. 2400 TL'lik bütçem var MSI Ventus RTX 2060 modelini olursa yılbaşı indiriminde alacağım. Fiyatları takip ederken Galax RTX 2060'ın 2200 TL bandında olduğunu gördüm biraz araştırma yaptım fakat sıcaklık değerleri hakkında herhangi bir bilgi bulamadım. Bu kartı almamı tavsiye eder misiniz? Başka RTX 2060 marka model tavsiyelerinize de açığım.
Kasa: Cooler Master MB 511

Bir sürü inceleme var. İstediğiniz modelin yanına "review" yazarak "tempeture" kısmından bakabilirsiniz.

Bir kaç örnek;

Gayet iyi bir kart olarak duruyor. Zaten Galax olsun, Inno3d gibi firmalar gayet bilinen, sağlam üretim yapan markalardır. Biraz da şans işi işte. =)

Bahsettiğim model bu Review | GALAX GeForce RTX 2060 1-Click OC , incelemeye baktım 15 dk 'lık aida 64 testinde sıcaklık maksimum 69 oluyor. Kafama yatmaya başladı bu kart, fiyatıda çok uygun
Yabancı incelemeleri biraz daha inceleyeceğim kafama yatarsa yarın sipariş vermeyi planlıyorum, sıkıldım açıkçası indirim beklemekten. Msi ventus modeli ile bunun arasında kalmıştım,sıcaklık açısından pek bir fark olmayacak gibi sizin düşünceniz nedir?

Galax gtx 1060 6 GB model ekran kartını 1.5 senedir kullandım ve yeni ekran kartına geçtim. Bu süre zarfında bir sıkıntı yaşamadım ve performansı gayet iyiydi.

Yorumlarınız için teşekkürler, galiba fiyatından dolayı galax rtx 2060 1 click oc modelini alacağım, soğutması biraz alt segment gibi duruyor ama fiyatı çok cazip

Yorumlarınız için teşekkürler, galiba fiyatından dolayı galax rtx 2060 1 click oc modelini alacağım, soğutması biraz alt segment gibi duruyor ama fiyatı çok cazip
Hocam aldınız mı, durum nedir? Ben de aynı kartın Super'ini düşünüyorum.

Geri
Yukarı