Galax RTX 3060 Ti Ex Fiyatı 2000 TL Yükseldi!

O kadar övdük ki kartı başımıza bu geleceği belliydi. Neyse dediğiniz gibi alternatif bekleyeceğiz ama yapılan şey hiç hoş değil rekabet kuruluna şikayet edilse ceza alır. Diğer satıcıların satışını etkileyeceke yanıltıcı fiyat koymaktan.

Bir konuda bir forum üyesi Teknobiyotik'ten canlı destek ile bilgi aldığını ve fiyatın yükseleceğini belirtmişti. Şaşırmadım. Baktılar bu kart RTX 2080 Super'i geçiyor? Demişlerdir: "He o zaman biz bundan kazanç elde edelim. Global satış fiyatını neden umursayalım!?" 😅

Bir konuda bir forum üyesi Teknobiyotik'ten canlı destek ile bilgi aldığını ve fiyatın yükseleceğini belirtmişti. Şaşırmadım. Baktılar bu kart RTX 2080 Super'i geçiyor? Demişlerdir: "He o zaman biz bundan kazanç elde edelim. Global satış fiyatını neden umursayalım?" 😅

Sanırım Palit alacağım.

Normalde şu modeli alırdım ama PUBG gibi oyunlarda 80 derecelerde çalışıyormuş.

Sanırım Palit alacağım.

Normalde şu modeli alırdım ama PUBG gibi oyunlarda 80 derecelerde çalışıyormuş.
Benimde niyetim Palit Dual. RTX 3060 için bir bekleyişim var. Zaten tasarım olarak PNY ile aynı diyebilirim. Farklı yerlerde de incelemeleri var. Güzel kart. Artık Garaj Online üzerinden eski fiyatıyla satılmaz diye düşünüyorum. Fitilin ateşlenmesi yeterli.

Fiyatının artacağı belliydi, Türkiye'de bir teknolojik ürünün fiyatı uygunsa fiyatı birkaç hafta içinde artar. Bence Zotac modeli daha güzel, 3070'ya da Zotac 3060 Ti alabilirsin. @dafry gayet güzel anlatmış zaten.

3070 için çok zorlamayacağım bütçeyi, şu kartı alıp geçerim herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı