Galax RTX 3060 Ti Ex Nasıldır?

Eternal777

Hectopat

Ürün ucuzmuş gibi geldi. Ancak ekonomik durumlar malum, taksit ile almamız gerek. 6 veya 9 taksit ile satın alınca RTX 3070 seviyesine geliyor. Şu anda RTX 3070 ile RTX 3060 Ti fiyatları kafa kafaya. Neden böyledir? RTX 3060 Ti'ın stoğu nerdeyse hiç olmasa bile RTX 3070 daha iyi değil mi?

Sıcaklık değerleri:

1606932032716.png

İnceleme videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün ucuzmuş gibi geldi. Ancak ekonomik durumlar malum, taksit ile almamız gerek. 6 veya 9 taksit ile satın alınca RTX 3070 seviyesine geliyor. Şu anda RTX 3070 ile RTX 3060 Ti fiyatları kafa kafaya. Neden böyledir? RTX 3060 Ti'ın stoğu neredeyse hiç olmasa bile RTX 3070 daha iyi değil mi?

Öncelikle alacaksanız bence biraz daha bekleyin. Onun dışında gene ucuz olan INNO3D Palit Zotac gibi markalar arasından bence en iyisi Galax. Tersini düşünenler kesinlikle olacaktır ancak fiyatına göre baktığımızda zaten bu fiyattaki ekran kartlarında soğutmadan daha önde olan kısım performans diyebiliriz, bu fiyata bu markaların hem çok iyi performans verip hem de püfür püfür esmesini kimse bekliyemez. Ancak şunu belirteyim bizzat Galax kullanmış ve hala kullanan biri olarak gayet memnunum hiç üzmedi ne beni ne de kullanan arkadaşlarımı. Ha sorun yaratan olmuştur belki her modelde olduğu gibi. Sıcaklıklarına gelecek olur isem %100 kullanımda maksimum 75-76 Derece'yi gördüm daha üstünü görmedim ve ben en az 2-3 saat oyun oynuyan bir insanım, boş zamanım olduğunda 7-8 saat oynuyorum bazen. Diğer dediğim markalara da göz gezdirebilirsiniz. Son olarak dediğim gibi bence biraz bekleyin çünkü şu an Yeni çıktığı için pahalı ancak biraz zaman geçtikten sonra ucuzlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı