Galax RTX 3060 Ti vs. MSI Ventus 2X RTX 3060 Ti

• Konuyu başlatan Efem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 671

Efem

Centipat
Yer
Trakya Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 9100F / Asus H310M-K R2 / Asus GeForce GT 730 / HyperX DDR 4 CL 14 2133 MHZ / GIGABYTE GE-C420A-C2 420W / Acer X223W Q / KINGSTON SA400S37240G / 931GB Toshiba HDD
Konu başlığında da bahsetmiş olduğum ekran kartlarının hangisinin performansı ve sıcaklık oranı daha iyidir? İkisinin arasında FPS farkı olur mu? Olursa ne kadar olur?

Son düzenleme:
Aradaki farkı hissetmezsin bile. Hangisi daha uygunsa onu al derim, kalan parayla başka şeyler alırsın

Aradaki farkı hissetmezsin bile. Hangisi daha uygunsa onu al derim, kalan parayla başka şeyler alırsın
Tahminimce RTX 3060 Ti' ın Galax modelini seçeceğim yorum için teşekkür ederim

Fark olmaz, Galax model daha iyi ama 6700XT'yi de düşünmenizi öneriyorum.
Nvdia kartların teknoloji bakımından daha iyi olduğunu düşünüyorum, ayrıca bahsettiğiniz model sanırsam 12 GB ve 192 Bit, 8 GB 256 Bit'in daha iyi olacağını düşünüyorum.

NVIDIA kartların teknoloji bakımından daha iyi olduğunu düşünüyorum, ayrıca bahsettiğiniz model sanırsam 12 GB ve 192 bit, 8 GB 256 Bit'in daha iyi olacağını düşünüyorum.

Hocam bit değerinin hiçbir etkisi yok sayılır günümüzde 12 GB VRAM hem daha ileriye dönük. DLSS 2'ye karşılık FSR 2 var üstüne FSR 3 desteği de olacak. Hem 6700XT %15-20 civarı daha güçlü.

Evet. 6700XT RTX 3060Tİ'ya göre hem daha ucuz hem de daha iyi bir performans veriyor. Bu beni gerçekten şaşırttı. Teşekkür ederim.

Hocam bit değerinin hiçbir etkisi yok sayılır günümüzde 12 GB VRAM hem daha ileriye dönük. DLSS 2'ye karşılık FSR 2 var üstüne FSR 3 desteği de olacak. Hem 6700XT %15-20 civarı daha güçlü.
Pekala. Driver ve Wattman hatası gibi hatalar alır mı bahsettiğiniz kart?

Son düzenleme:
Evet. 6700XT RTX 3060 Ti'ya göre hem daha ucuz hem de daha iyi bir performans veriyor. Bu beni gerçekten şaşırttı. Teşekkür ederim.

Pekala. Driver ve WattMan hatası gibi hatalar alır mı bahsettiğiniz kart?

Çok nadir bir durum hocam WHQL sürüm sürücü kurarsanız daha da nadir.

Geri
Yukarı