Galax RTX 3070 alınır mı?

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Galax'ı daha önce duymamıştım. Aslında 3060 Ti bekliyordum ama 6500 TL RTX 3070 için gayet iyi bir fiyat gibi geldi. 3060 Ti'ın fiyat aralığı olarak 5500-6000 TL arası beklediğimden 500 TL fazla verip şimdi almayı düşünmüyor değilim. Ama 3060 Ti'ın 3070 ile neredeyse aynı performansı verecek gibi düşündüğümden arada kaldım. Galax sıkıntı çıkartır mı ve hem 3060 Ti'ın fiyatı hakkında hem de 3060 Ti ve 3070 arasındaki performans farkı hakkında ne düşünüyorsunuz? 500 TL fazladan vermeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Galax iyi markadır. Kullananları ingilizce olarkak araştırın. Sorunlu model olabilir ancak sanmıyorum.

Galax piyasanın Paris Saint-Germain'inidir. Çoğu kişi tarafından tercih edilmez fakat çok iyi bir karttır. Soğutma olsun, dış görünüş olsun, malzeme kalitesi olsun her şeyi ile çok iyi.

Arkadaşlar konuyla alakasız biraz ama ben bu kartı alırsam eğer, mATX anakarta takacağım. Absürt olur mu acaba :D ? Daha önce böyle bir şey yapmış olan var mıdır acaba.
Güzel model fiyat mükemmel ama 3 fan için 70 derece fazla ama fiyat ve OC ollarak iyi fe 1725MHz Galax 1815 daha iyi.
70 dereceyi geçmiyorsa sıkıntı yok sanırım?

Arkadaşlar konuyla alakasız biraz ama ben bu kartı alırsam eğer, mATX anakarta takacağım. Absürt olur mu acaba :D ? Daha önce böyle bir şey yapmış olan var mıdır acaba.

70 dereceyi geçmiyorsa sıkıntı yok sanırım?
1-) Anakart konusunda sorun yok. Ekran kartı her anakarta uyar. Milattan öncesi hariç.
2-) 80-90 sınır sayılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı