Galax RTX 3070 Ti 1-Click OC - 12.899 TL

@B 52 Stratofortress İtopya'daki PNY daha makul bence ama bu da iyi.
Açıkçası Sosyal'de hangi ürünlerin paylaşıldığını göremediğimden şu sıralar kör paylaşım yapıyorum, bildiğiniz üzere Sosyal'in arama işlevi çalışmıyor.

Ayrıca, PNY modeli dediğiniz 11.999 TL'lik RTX 3070 modeli sanırım; paylaştığım kart ise RTX 3070 Ti.

@B 52 Stratofortress 12999'a 3070 Ti vardı, arama eklentisi geçici olarak devre dışı. Düzeltilecek.
Bahsettiğiniz konuyu gördüm, soğutma olarak daha iyi duruyor; fiyat farkı da çok az olduğu için Galax modeli yerine tercih edilebilir.
İlgilenenler için:

RTX 3070 ile RTX 3070 Ti arasında ahım şahım bir fark yok. Tabii kartınızı sattığınızda elinize kar olarak para kalacaksa fazlasıyla mantıklı.

Haklısınız hocam. Hesap kitap yaptığımda TUF gibi tamamen alüminyum gövdeye sahip ve asla 62 dereceyi geçmeyen bir kartı satıp 10 fps fazla almak ve üzerine para eklemek... Beyhude durmaktadır. 🥶 🤢

Başka karttan yükseltme yapacaklar için oldukça güzel bir fırsat. 👋🏼

Tam bütçeme uyuyor fakat VRAM ve fiyat/performans olarak daha iyi diye 6800 almak istiyordum. Kafam çok karışık, 6800 bir türlü indirime girmiyor, hatta stok bile sıkıntılı ☹️

Yüksek ihtimal RX 6750 XT satsın diye üretimi bıraktılar onların ya da çok az üretiliyor.
Şimdide düz RX 6700 çıkaracaklar herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı