Galax RTX 3090 Hall of Fame PCB'si açığa çıktı

Muhtemelen o model de RX 6900 XT rakibi olacaktır, AMD yetişememiş olsun diye. Ben geleceğini tahmin ediyorum açıkçası.

Haklı olabilirsiniz ama gelse bile sırf ticari amaçlar için gelecektir.
Pek fark olacağını sanmıyorum 3080 le.

Modeli karıştırdım galiba orada. Ya 1080 Ti ya da 2080 Ti için olan 10.yıl versiyonunda Hibrit idi.
Evet, 2080 Ti olan model hibrit.

3090 için de hibrit model gelirse güzel olur.

Kartlar Galax'ın sitesinde görüntülendi, dikkatimi çeken görsel 22+4 faz VRM yapılandırması tahminimin tuttuğu

Umarım destek aparatı ile gelir.
O da var, alüminyum bir aparat ile gelecekmiş.

Ve kartlar 3GHz barajını aşmışlar, müthiş tek kelimeyle.

Galax markasına orta segmentte daha çok fırsat verilmeli diye düşünüyorum. Orta segment kart alan herkes(bende dahil) aklımıza hemen MSI, Asus geliyor.

Galax markasına orta segmentte daha çok fırsat verilmeli diye düşünüyorum. Orta segment kart alan herkes(ben de dahil) aklımıza hemen MSI, Asus geliyor.
Evet, orta seviyede de güzel kartları var ancak HOF serisi biraz pahalıya kaçmış bu nesilde.
Belki de ön sipariş ve sınırlı stok olduğu için fiyatlar şişirilmiş olabilir.

Umarım fiyat böyle kalmaz, Mayıs gibi stoklar düzelince fiyatlar da düzelir. Çünkü çok güzel gözüküyor...

Umarım fiyat böyle kalmaz, Mayıs gibi stoklar düzelince fiyatlar da düzelir. Çünkü çok güzel gözüküyor...
Kart zaten olabilecek en üst seviye kart 3000 serisi için. Fiyatı da güzel tabii, biz son kullanıcılar için ekransız versiyon uygun olur ancak Ekran da fiyatı yükseltiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…