Galax RTX 4060 alınır mı?

muro44

Hectopat
Bu marka ekran kartını almayı düşünüyorum sizce alınır mı? İnternette diğer markalar 12K 13K veya 14K fiyatında geziyor bu markayı ucuz buldum fakat oyunlarda FPS dolayısıyla sıkıntı çıkar mı? Alırsam ne gibi bir eksiklik olur?

Malzeme kalitesi sorunu olmaz mı böyle markalarda? Bilmediğim için soruyorum.

Onun dışında sorunun cevabına gelecek olursak, üretilen chipset aynı olduğundan da dolayı alınabilir bence.

Türkiye'de yaşıyoruz. Konu sahibinin kasasında ki diğer parçaların malzeme kalitesinin de iyi olmadığını düşünüyorum.

Malzeme kalitesi sorunu olmaz mı böyle markalarda? Bilmediğim için soruyorum.

Onun dışında sorunun cevabına gelecek olursak, üretilen chipset aynı olduğundan da dolayı alınabilir bence.

Bizzat kendim 5 aydır kullanıyorum malzeme kalitesi olsun sıcaklık değeri olsun çok iyi bir kart düşünmeden alın fiyatı çok iyi.

Bizzat kendim 5 aydır kendim kullanıyorum malzeme kalitesi olsun sıcaklık değeri olsun çok iyi bir kart düşünmeden alın fiyatı çok iyi.

Galax en iyi markalardan biridir.

Bilgisayar almama birkaç ay olduğundan dolayı çok içli dişli değilim. Özür dilerim. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Türkiye'de yaşıyoruz. Konu sahibinin kasasında ki diğer parçaların malzeme kalitesinin de iyi olmadığını düşünüyorum.

Çelişkiye girdik. Hangisi doğru?

Bilgisayar almama birkaç ay olduğundan dolayı çok içli dişli değilim. Özür dilerim. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Çelişkiye girdik. Hangisi doğru?
ASUS ROG serisi kadar kaliteli değil tabi ki ama 4060 gibi giriş seviyesi bir kart için yeterli parça kalitesine sahip. Yelpaze ile yellesen bile 80 dereceyi geçmeyecek bir karta gidip 3000-4000₺ fazla verip kaliteli soğutma almanın anlamı yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı