Galax RTX 4060 alınır mı?

Ben de Galax markalı olanını kullanıyorum. Galax iyi bir marka ve soğutması da gayet iyi. Marka farklılığı sadece soğutma konusunda kendisini gösteriyor. Ama dediğim gibi Galax'ın da soğutması gayet iyi.

Öyle fan sesi vs yüksek değil. Ekran kartlarını alırken fiyatına bakın. Çip hepsinde aynı. 2-3 derece ısı farklılığı için 3-5k veya daha fazla bir fiyat farkı ödemeyin.

ASUS ROG serisi kadar kaliteli değil tabii ki ama 4060 gibi giriş seviyesi bir kart için yeterli parça kalitesine sahip. Yelpaze ile yellesen bile 80 dereceyi geçmeyecek bir karta gidip 3000-4000₺ fazla verip kaliteli soğutma almanın anlamı yok.

İstisnai durumlar olabilir. Belki çok zorlayacaktır sistemi insan. Onun dışında haklısınız sanırım.

İstisnai durumlar olabilir. Belki çok zorlayacaktır sistemi insan. Onun dışında haklısınız sanırım.
Çok zorlamak diye bir şey yok hocam. Oyun açıp kasanın içine fön makinesinin sıcaklığını vermek ya da altına ateş yakmak gibi durumlar yapmayacaksanız herkesin kullanımı aynıdır. Daha doğrusu ekran kartının soğutma performansı hepsini kaldırır.

Galax marka ekran kartı evet fiyat performans ekran kartı olabilir ama 12 13 k bütceniz varsa Gigabyte RTX4060 windorce OC 8 GB almanızı öneririm sonuçta Gigabyte'dır Galax da çift yönlü soğutma yoktur ve soğutma borusu aliminyumdur biraz daha koyup metal suğutmalı soğutmada iyi bir ekran kartı almanızı öneririm.

Demek istediğim şey işlemci fanı, PSU fanı ve kasa fanları sesli çalışıyorsa ekran kartı sessiz çalışa ne olur?
İnsanların kullandığı malzemeleri bilmeden, onların eşyaları hakkında küçümser yorumlara gerek yok. Belki de kaliteli mslzeme kullanıyor.

Konumuz ile de ilgisi yok ayrıca. Alakasız konularla hiç tanımadığımız insanları durup dururken kırmaya gerek yok.

Alınır hiçbir eksikliği yok. Firma rekabet etmek istediği için kar marjını az tutuyor o kadar.

Tamam Galax diğer markalar kadar adını duyurmamış olabilir ama hiçbir firma zararına satış yapmaz ve rekabet için uygun deyip önerdiğin ekran kartının üretim metaryellerini araştırıp mı yaptınız bu yorumu merak ediyorum.

Tamam Galax diğer markalar kadar adını duyurmamış olabilir ama hiçbir firma zararına satış yapmaz ve rekabet için uygun deyip önerdiğin ekran kartının üretim metaryellerini araştırıp mı yaptınız bu yorumu merak ediyorum.
Zararına satış yapmak ile kar marjını düşük tutmak aynı şey mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı