Galax RTX 4060 Chivalry 2 sıcaklık değerleri normal mi?

Edgar Davids

Picopat
Merhaba arkadaşlar, Galax model RTX 4060 ekran kartına sahibim. Chivalry 2 oynarken %96-%97 kullanımlarda ekran kartı 67-68 derecelere çıkıyor. Bu değerlerin bir ekran kartı için sorun oluşturmayacağını biliyorum fakat, ekran kartını hazır sistemle beraber aldım ve alalı 2 ay falan oluyor. Bunca zamanda bu kadar ısınması normal mi? Ayrıca ekran resmi olarak paylaşacağım, fan RPM kısmını da değerlendirirseniz sevinirim bazı yerlerde 1030RPM değerlerine ulaştı fan RPM kısmı. Değerlendirirseniz sevinirim, bu Galax RTX 4060'ı daha önce kullanmış arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Dosya Ekleri

• CHİVALRY2.png
    CHİVALRY2.png
    125,4 KB · Görüntüleme: 35
Hocam Galax RTX 4060 model ekran kartını kullanan kişiler genelde 64-65 dereceyi geçmediğini söylüyorlar. Benim gördüğüm değerler biraz fazla geldi.
Kasanın hava akışına da bağlı hocam. Çok etmen var bu konuda. Benim kart 76 derecede çalışıyor yük altında. 68 hiç dert değil.

Kasanın hava akışına da bağlı hocam. Çok etmen var bu konuda. Benim kart 76 derecede çalışıyor yük altında. 68 hiç dert değil.

Anladım hocam, kartı hazır sistemle beraber aldım. Hazır sistemin değerlendirme yorumlarında 64-65 dereceyi geçmiyor gibi şeyler okuyunca ben de mi bir problem var acaba diye düşünerek bu konuyu açtım.

Geri
Yukarı