Galax RTX 4070 alınır mı?

serdar4562

Kilopat
Daha fazla  
Galax RTX 4070 nasıl karttır ? Alınır mı ?
Galax güvenilirmi bilmiyorum onun yerine asus veya msi mı almalıyım ?

Son düzenleme:
Galax kötü marka değil. Zaten marka ekran kartı performansına etki etmez. Sadece fan kalitesi farkı olur.

Alınır, niye alınmasın? MSI ve ASUS fiyatları bindirdikçe bindiriyor ülkede.

Bu fiyata Colorful iGame Ultra modeli var. Galax modeli kötü değil ama Colorful modeli daha iyi. Rog Strix'lerle kapışır soğutması çok iyi. Colorful modelini öneririm.

Galax RTX 4070 nasıl karttır? Alınır mı?
Galax güvenilir mi bilmiyorum onun yerine ASUS veya MSI mı almalıyım?

Neden alınmasın ki? ASUS TUF 3070 OC V2 kullanıyorum ve memnun değilim cw yüzünden Sapphire Pulse RX 6800 XT kullanan arkadaşım bu sorunu yaşamıyor. İsmi var diye bu markaları almayın bu konularda daha geride bile olabiliyor.

Peki sadece meraktan soruyorum neden rtx 4070 yanına ryzen 5 7500f mpk önerdiniz ? i513400f de var.Dar boğazmı yapar i513400f ? Yada ryzen 5 7500f dar boğaz yapar mı ?

Peki sadece meraktan soruyorum neden rtx 4070 yanına ryzen 5 7500f mpk önerdiniz ? i513400f de var.Dar boğazmı yapar i513400f ? Yada ryzen 5 7500f dar boğaz yapar mı ?
Darboğazdan değil de ileriye yönelik olduğu için önerdim ben. İntel işlemcilerin soket olarak ne olduğu belli değil. Yani 15. Nesil'de soket değiştirirlerse yükseltme yaparken fazla masraf yaparsın. Ama AMD tarafında böyle bir şey yok. AM5 yeni bir soket ve uzun yıllar kullanılacak. Bu yüzden yükseltme daha kolay olur. Ben bu yüzden önerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı