Galax Sonar 01 mikrofondan uğultu sesi geliyor

Arkadaşlar Rampage SN-R10 yerine Galax sonar 01 aldım. Bunu daha çok öneren oldu. Aldım ve test ettim çünkü benim için mikrofon çok önemli. Bir kişiyle karşılıklı oyun oynarken kötü mikrofon sayesinde karsidakinin başını ağrıtmak istemiyorum.
Bunu aldım ama mikrofonda konuşurken sorun olmazken konuşmayı kesip sessiz dururken "dıııııııt" diye küçük bir ses geliyor.
Çok rahatsız etmiyor ama 10-20 dk sonra baş ağrıtıyor. Bu neden olur? İade etsem mi?
Bu arada kulaklık paneli nasıl açılıyor?

Arkadaşlar Rampage SN-R10 yerine Galax sonar 01 aldım. Bunu daha çok öneren oldu. Aldım ve test ettim çünkü benim için mikrofon çok önemli. Bir kişiyle karşılıklı oyun oynarken kötü mikrofon sayesinde karsidakinin başını ağrıtmak istemiyorum.
Bunu aldım ama mikrofonda konuşurken sorun olmazken konuşmayı kesip sessiz dururken "dıııııııt" diye küçük bir ses geliyor.
Çok rahatsız etmiyor ama 10-20 dk sonra baş ağrıtıyor. Bu neden olur? İade etsem mi?
Bu arada kulaklık paneli nasıl açılıyor?

Aynı kulaklık bende de var ama bende öyle bir sorun yok. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve memnunum. İade etme şansınız varsa iade edin.

Teşekkürler. Bu arada H2230D mi? Galax sonar 01 mi? Rampage SN-R7 mi daha iyi sizce?

H2230D bende yok ama Havit (Gamenote) markasının kulaklıları çok iyidir. Bende H2016D var 2.5 yıldır kullanıyorum hala taş gibi. Ses kalitesinden çok memnunum mikrofonu da gayet temiz ses veriyor.

H2230D bende yok ama Havit (Gamenote) markasının kulaklıları çok iyidir. Bende H2016D var 2.5 yıldır kullanıyorum hala taş gibi. Ses kalitesinden çok memnunum mikrofonu da gayet temiz ses veriyor.
Hocam alacağım da yorumlar tam aksini söylüyor. 600 TL bütçe var bu fiyata en iyisini almak istiyorum.
Rampage de şık duruyor bilemedim açıkçası.
Galax da güzel de uğultu sesi var. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Hocam alacağım da yorumlar tam aksini söylüyor. 600 TL bütçe var bu fiyata en iyisini almak istiyorum.

Hocam bu üç marka arasından Rampage'i çıkarmanızı öneririm. Kalite olarak denk değiller bence.

Genel olarak baktım kulaklık harbiden küçükmüş. Yoğun kullanımda kulakları acıtır. Fakat bu bütçeyle de artık alınabilecek sağlam bir kulaklık kalmamış. Rampage'i benim 2 kuzen kullanıyordu uyardım almasınlar diye ama dinlemediler. İkisininki de bozuldu şimdi başka markalar kullanıyorlar.

Aralarında en iyi Galax gibi duruyor ama o uğultu sesi de şans işi belki değişim yaparlarsa sorun düzelir.

Geri
Yukarı