Galax Sonar 02 Alınır mı?

redeemer

Kilopat

Linkteki kulaklığı almayı düşünüyorum. Sistemi yeni topladığım için kulaklığa anca 300-400 TL bütçe ayırabildim. Sizce alınır mı? Varsa bu bütçeye uygun çakma olmayan kulaklık önerisi istiyorum.

İyi forumlar.

Linkteki kulaklığı almayı düşünüyorum. Sistemi yeni topladığım için kulaklığa anca 300-400 TL bütçe ayırabildim. Sizce alınır mı? Varsa bu bütçeye uygun çakma olmayan kulaklık önerisi istiyorum.

İyi forumlar.
Yakın fiyata buna da bakılabilir hocam.

Yorumları kötü, incelemelerde de cızırtı olduğu söylenmiş.

4 aydır kullanıyorum 1 gram ne dip ses ne de cızırtı var kulaklıkta.
@Rexie hocamın incelemesini paylaşmak isterim belki kafanızdaki soru işaretlerini cevaplar.

Yorumları kötü, incelemelerde de cızırtı olduğu söylenmiş.
Bu fiyatta her kulaklıkta cızırtı sorunu var zaten. H2016D'de daha yoğun. Eğer ses seviyesini yüksek seviyelere çekmezse cızırtı duyulmaz. Mikrofonunda var cızırtı. Forumda da kullanan, öneren bir sürü insan var. 2-3 tane yoruma göre karar verilirse gidip Rampage alınılır 4. aydan bozulur.

Bu fiyatta her kulaklıkta cızırtı sorunu var zaten. H2016D'de daha yoğun. Eğer ses seviyesini yüksek seviyelere çekmezse cızırtı duyulmaz. Mikrofonunda var cızırtı. Forumda da kullanan, öneren bir sürü insan var. 2-3 tane yoruma göre karar verilirse gidip Rampage alınılır 4. aydan bozulur.
Zaten H2016D sıkıntısız demedim hocam, kullanan bazı kişiler RGB'yi açınca cızırtı geldiğini söylüyor. Aralarında pek fark yok diye attım.

Kendim kullanıyorum, 6 ay oldu. Bazen sol tarafı ses vermiyor sesi kısıp yükseltmem gerekiyor. Biraz hor kullandım kablosu çok büküldü, belki onun yüzünden olmuş olabilir. Onun haricinde bir sorunla karşılaşmadım.

Çok beklentiye girmeyip titiz kullanılırsa iş görür. Fiyatı da ortada zaten.

Geri
Yukarı