Galax Stealth 03 çift tıklıyor

prex

Kilopat
Daha fazla  
Galax Stealth 03 var. Çınlama sesi yapıyor, çok sesli ve nadiren çift tıklıyor.

Gamepower Calypso var. Diğer Gamepower klavyelerde olduğu gibi 1-2 ay sonra yaşanan tuşların çalışmaması durumu bu klavyede yok diyorlar. Fakat yaşayanlar az da olsa var.

Benim Stealth 03 yeni çift tıklamaya başladı, kirden olabilir mi acaba? Tuşların üstü hariç temizlemedim klavyeyi.

Şimdi bir test yaptım 600 kelime yazdım hiç iki kere tıklamadı ama arada görüyorum A tuşuna basıyorum iki tane yazıyor, dikkatsizliğimden de olabilir ama bu yorumunuzu görünce bir şüphe düştü içime.

Benim Stealth 03 yeni çift tıklamaya başladı, kirden olabilir mi acaba? Tuşların üstü hariç temizlemedim klavyeyi.

Şimdi bir test yaptım 600 kelime yazdım hiç iki kere tıklamadı ama arada görüyorum a tuşuna basıyorum iki tane yazıyor, dikkatsizliğimden de olabilir ama bu yorumunuzu görünce bir şüphe düştü içime.

Hocam ben de tuşlara basıyorum farklı yazıyordu temizledim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temizleyin ve driverleri kontrol edin. Güncelleyin. Olmazsa teknik servis ile iletişime geçer değişim istersiniz.
Hocam ben de tuşlara basıyorum farklı yazıyordu temizledim düzeldi.
İlk aldığımda bir sorun yok 5 ay önce almıştım galiba, bir haftadır olan bir problem ama nadiren oluyor. Dikkatli yazınca hiç denk gelmedim ama normal bir şey yazarken 2 kere bastığı çok oldu. Evimde köpek besliyorum ve çok tüy döküyor sevmeyi çok sevdiğim için benle beraber gelmiş sanırım çünkü klavyenin içinde çok fazla görüyorum köpeğimin tüyünden. Bir ara temizlesem iyi olur gibi, cevaplarınız için teşekkür ederim.

İlk aldığımda bir sorun yok 5 ay önce almıştım galiba, bir haftadır olan bir problem ama nadiren oluyor. Dikkatli yazınca hiç denk gelmedim ama normal bir şey yazarken 2 kere bastığı çok oldu. Evimde köpek besliyorum ve çok tüy döküyor sevmeyi çok sevdiğim için benimle beraber gelmiş sanırım çünkü klavyenin içinde çok fazla görüyorum köpeğimin tüyünden. Bir ara temizlesem iyi olur gibi, cevaplarınız için teşekkür ederim.

Büyük ihtimalle arasına toz, tüy veya başka bir şey girmiştir.

Ben bu klavyeyi ilk çıktığında geçen sene almıştım fiyatı 200 lira civarıydı kenarda duruyordu dün kullandığım klavyem bozulduğu için bunu taktım hem kablosu çok kısa hem de tuşlar çok minik geldi ayrıca çok da ses çıkarıyor oyun zevkimi baltaladı bende bugün membran bir klavye sipariş verdim.

Geri
Yukarı