Galax tek fanlı 1050 Ti alınır mı ?

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Zamana göre çok uygun fiyata bir 1050 Ti buldum. 900₺ gibi mâkul bir fiyatı var alınır mı sizce ?

GALAX GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB Ekran Kartı 50IQH8DSN8OK - Nanokatalog

PUBG, CS:GO gibi oyunlarda kaç derece olur tahmini ?

i7 6700 3.4GHz 8MB önbellek
ASUS H110M-D
16GB 2133MHz Kingston DDR4 (2x8)

60 derecenin üzerine çıkar mı sizce ? En kötü 65 veya aşağı olur mu ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık konusunda test etmeden net rakam veremeyiz, bulunduğun ortamın sıcaklığı, kasa içi hava akışı vb. bir çok etken var. 1050 Ti TDP olarak yüksek değere sahip değil, 65 derece bir kart için yüksek bir değer değil, 75 dereceye kadar yolu var.

Bu Nano Katalog'un başka ürünlerini de çok ucuza gördüm nasıl oluyor bilmiyorum. Geçtiğimiz aylarda da sipariş verildiğinde kimisine 1080 satın aldığı halde 1080 Ti, kimisine de orta ve işaret parmağı arasına sıkıştırılmış baş parmak veren bir site vardı. Onun gibi olabileceğini düşünüyorum, yanlışım varsa düzeltin.

Bu Nano Katalog'un başka ürünlerini de çok ucuza gördüm nasıl oluyor bilmiyorum. Geçtiğimiz aylarda da sipariş verildiğinde kimisine 1080 satın aldığı halde 1080 Ti, kimisine de orta ve işaret parmağı arasına sıkıştırılmış baş parmak veren bir site vardı. Onun gibi olabileceğini düşünüyorum, yanlışım varsa düzeltin.
Yok yok korkmayın öyle değil :D

Inno3D GeForce GTX 1060 X2 3GB GDDR5 Ekran Kartı N106F-2SDN-L5GS - Nanokatalog ben de stoklarında bulunan bu ürünü sabah aldım ve saat 14 gibi kargoya verildi. Saat 16ya kadar kargoya verilir ibareli ürünleri alırsanız jet hızıyla gönderim yapıyorlar. Site gayet güvenilir. Ürünleri yurtdışından getiriyorlar ve yurtici stoklarına aktarıyorlar. Yurtici stoklulardan almazsan 20 günde anca geliyor ürün.

Inno3D GeForce GTX 1060 X2 3GB GDDR5 Ekran Kartı N106F-2SDN-L5GS - Nanokatalog ben de stoklarında bulunan bu ürünü sabah aldım ve saat 14 gibi kargoya verildi. Saat 16ya kadar kargoya verilir ibareli ürünleri alırsanız jet hızıyla gönderim yapıyorlar. Site gayet güvenilir. Ürünleri yurtdışından getiriyorlar ve yurtici stoklarına aktarıyorlar. Yurtici stoklulardan almazsan 20 günde anca geliyor ürün.
Nerden anlayabilirim peki yurtiçi stok olup olmadığını ? Hayırlı olsun bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı